2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
وای قربون شکلت بشم الان فکر کنم 12میلیون باشه یه ماشین ظرفشویی .خیلی گرووووون شده .شب عیدم 8میلیون ش ...

نه من هفته پیش رفته بودیم پیرانشهر گارانتی دارش بود ۶ تومن تا ۸ تومن

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوشیم اهنگ گوش میدادم ی ریمکس ۳۰ دقیقه عروس اومد ی نیم ساعت رقصیدم حالا ی جارو بزنم خونه را بعدش ی ساعت راه برم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728

شهرزاد جون میگم چالش رقص نداری؟؟ 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
تو گوشیم اهنگ گوش میدادم ی ریمکس ۳۰ دقیقه عروس اومد ی نیم ساعت رقصیدم حالا ی جارو بزنم خونه را بعدش ...

من هروقت پرو فایلتو میبینم 

حس میکنم دارن کارای خاک _بر_ سر_ی میکنن

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
2738
محدثه برووو ۲ لیوان اب بخور یه لیوانم چای سبز یه قاشقم فلفل بریز رو گوجه یا سینه مرغ اونو بخور  ...

😍مرسی 

الان اومدم جلو بخاری

همون ۵۰گرم خوردم ولع ام خوابید دیگه نخوردم

۲۴۷کالری خوردم

۲۰تا میان وعده

یک تخم مرغم شام میخورم

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
خدامریضی روازت دورکنه گلم،منم نزدیکای۷۷بودم،باکالری شماردرطی دوماه رسیدم به ۶۹.ده کیلودیگه هم بایدکم ...

احسنت 

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍
😍مرسی  الان اومدم جلو بخاری همون ۵۰گرم خوردم ولع ام خوابید دیگه نخوردم ۲۴۷کالری خوردم ۲۰تا ...

افرین

حالا خیلیم پایین نبستی اشکال نداره

فقط فستتو خراب نکن ۴۹۹ باشی هم قبولی❤❤❤😊😊😊😍😍

من هروقت پرو فایلتو میبینم  حس میکنم دارن کارای خاک _بر_ سر_ی میکنن

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای دلم😂😂

2706