2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805465 بازدید | 290067 پست
خیلی قشنگه عزیزم  اینا الانم مدن ❤❤❤❤ جهازتو معلومه باسلیقه خریدی منکه دوماه بعد نامزدی عروس ...

بوفمم قهوه ایی بود🤣🤣🤣🤣🤣

از بس ک هووله شوهر کردن داشتم 

فقط میگفتم بخرم

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
خیلی قشنگه عزیزم  اینا الانم مدن ❤❤❤❤ جهازتو معلومه باسلیقه خریدی منکه دوماه بعد نامزدی عروس ...

چشمات قشنگ میبینه عزیزم عزیزم چه زود عروسی کردین ما یه سال و چهار ماه عقد بودیم.منم از میز tv مون بدم میاد مشکیه دلم میخواد عوضش کنیم از بس که همش باید دستمال دستم باشه و پاکش کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشمات قشنگ میبینه عزیزم عزیزم چه زود عروسی کردین ما یه سال و چهار ماه عقد بودیم.منم از میز tv مون بد ...

یه مامان بزرگ پیر داشت یه هفته بعد عروسیمون مرد

میگفتن ارزوش بوده عروسی نوه شو ببینه 

میترسیدن بمیره گفتن عروسی بگیریم

منم از خدا خاسته تو یه هفته جهاز خریدم🤣🤣🤣🤣🤣

خدا بیامرزدش به ارزوش رسید بعد فوت شد

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
2742
اکی گلم منم هنو نورزشیدم ولی صب اصللللن نتونستم سرکه وابو بخوورم حاالم بهم خورد بببب زور ۲ قلپ خورد ...

منم بدم میاد دماغمو میگیرم چشمامم میبندم تا یک ساعت بعد حالم بهم میخوره😐😀اما میخورم

رها برا ارمان کته پخته بودم

میخواستم چشممو روی رژیمم ببندم

بشینم بخورم

رفتم فقط ۵۰گرم خوردم ولع ام بخوابه

شد ۱۰۰کالری

😐😐😯😯😯

خیلی دلم میخواد بیخیال بشم برم بخورم

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
بوفمم قهوه ایی بود🤣🤣🤣🤣🤣 از بس ک هووله شوهر کردن داشتم  فقط میگفتم بخرم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 

من اصلا بوفه نگرفتم دلم میخواست به جای بوفه ماشین ظرفشویی بگیرم که دیدم خیلی خرجمون بالا رفت دیگه به بابا فشار نیاوردم .ولی حالا که میبینم چقدر نیاز دارم میگم کاشکی میزاشتم بابام برا جهازم برام بخره این گودزیلا که نمیخره😂😂😂

منم بدم میاد دماغمو میگیرم چشمامم میبندم تا یک ساعت بعد حالم بهم میخوره😐😀اما میخورم رها برا ارمان ...

بری بخوریی نیا دیگه تایپیک

چه وعضشه هی شل کن هی سفت کن

خفتتتتت میکنم بخوووری

2740
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂  من اصلا بوفه نگرفتم دلم میخواست به جای بوفه ماشین ظرفشویی بگیرم که دیدم ...

بگو برا عیدیت بگیرن مامانت اینا 

واااقعن لازمه

منکه نباشه اصلن نمیتونم ب کارام برسم 

مخصوصا اگه مهمون داشته باشم

حتماااا بگیر میااارزه پشیمون نمیشی

یه عمر راحتی

منم بدم میاد دماغمو میگیرم چشمامم میبندم تا یک ساعت بعد حالم بهم میخوره😐😀اما میخورم رها برا ارمان ...

محدثه برووو ۲ لیوان اب بخور یه لیوانم چای سبز

یه قاشقم فلفل بریز رو گوجه یا سینه مرغ اونو بخور 

اخه کتههه

روزه فستیییی

بگو برا عیدیت بگیرن مامانت اینا  واااقعن لازمه منکه نباشه اصلن نمیتونم ب کارام برسم  مخ ...

وای قربون شکلت بشم الان فکر کنم 12میلیون باشه یه ماشین ظرفشویی .خیلی گرووووون شده .شب عیدم 8میلیون شوهرم باید پول بده قسط ماشین بیمه ماشین قسط وام😨😨😨😨😨

خدا بدادمون برسه 

تو این سبک ها رو نگاه کن البته میتونی مدل آینه هاش رو عوض کنی و رنگ رو با مبل هات ست کنی

مرسیی نیکی جونم😚😚😚😚

عالیه سلیقت

2706