2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805049 بازدید | 290067 پست
@بامدادخمار     سلام عزیزم  من یکشنبه شوک گرفتم دیروز فست بودم  امروز چیکار ...

سلام عزیزم 

طبق برنامه ای که تو رژیم شوک نوشتم دیگه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام خوشگلاااااا 😍😘

سلام گلی 😘😘😘

عه ذخیرش کرده بودما رفتم دیدم نیستش پی امو

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلام بر همگی...من واسه بارداریم تا ۹۵ رفتم..بعد از زایمان فهمیدم کبدم چربه ودکیسه صفرا م رو هم عمل کردم .وزن الان۸۳ .الان چند وقته که هر روز باشگاه میرم و غذام رو هم کنترل میکنم ...ولی نمیدونم چرا وزن کم نمیکنم...  

نگران حرفهای مردم نباش.خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند😊😊
2728
@بامدادخمار     تو‌رژیمم پروتیین میتونم قارچ هم بخورم  گوجه و خیار و هویج چی ینی ب ...

عزیزم سالاد دیگه کاهو خیار گوجه هویج فلفل دلمه ای ولی سعی کن سالاد یه بشقاب کوچیک بخوری فقط چون نباید خیلی هم فیبر بخوری  

قارچ هم میتونی بخوری 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار   میگم ک من قرص مولتی مینرال گرفتم بعد ی ماه باید شروع کنم حتما؟بعدش اهن و کلسیم ا ...

ماه اول نیاز نیست 

ولی از ماه دوم اجباریه  آهن و کلسیم اگه کم داره بدنت بخور اگه نه که نخور ولی خوردنش مشکلی نداره تو کاهش  ولی بجاش میتونی ویتامین dو زینک بخوری هم برای کاهش خوبه هم  برای ریزش مو 

آهااان برای تخت شدن شکم دراز و نشست خوبه؟

آره 

انواع دراز نشست پلانک و حرکات زیر شکم 

2740
سلام بر همگی...من واسه بارداریم تا ۹۵ رفتم..بعد از زایمان فهمیدم کبدم چربه ودکیسه صفرا م رو هم عمل ک ...

سلام چند روزه ؟ 

چند کالری مصرف میکنی ؟

سلوم سلوم 

منم 1ماهه ک رژیمم میخوام از امروز با شما ادامه بدم ایشالا که بیشتر کم کنم 1دی شرو کردم با وزن70 یکشنبه بودم65/100 کاهشم خیلی کمتر شده با اینکه اصلا تقلب نمیکنم تا حالا هفته ای ی کیلو بود ولی اون هفته900گرم و هفته پیش 600گرم کم کردممم😢دارم ناامید میشم کمکککک

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    

دیشب تا اخر شب دانیال بستری بود بیمارستان دکتر شیخ حالش بد بود خون توی ادرارش بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دیگه سرمش تموم شد اومدیم خونه😭😭😭

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
دیشب تا اخر شب دانیال بستری بود بیمارستان دکتر شیخ حالش بد بود خون توی ادرارش بود😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

الهی ......

الان خوبه بهتر شده

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706