2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
پس نون سبوسدار بخور جو هم اگه آدم بخواد، میتونه بهش عادت کنه

اره نون سنگک میخورم

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا

خیلی راحته بچه ها هینجا ی انگیزه و اراده ی خاصی به ادم میدن,خواستن توانستن است

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡
2731

سلام به همه ی دوست جوووونیای خودم

خداقوت بهتون

من امشب تولد بودم...کالری مجازمو خوردم...شام الویه و کالباس بود...که من نصف الویه خوردم.یه برش کوچیک کیک....اونم فقط و فقط بخاطر اینکه جاریم ناراحت نشه

اما باور کنید اصلااااا نمیدونم رفتن کجای معدم😟☹

الان خیلی گشنمه😭

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
برنج در هفته‌ دو بار بیشتر مصرف نکن در وعده ی نهار باشه و اندازه ی ۵ ق.  نون هم هر روز مصرف نک ...

بجای برنج چی میتونم بخورم؟هر روز میخوردم ولی 6تا قاشق

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
سلام به همه ی دوست جوووونیای خودم خداقوت بهتون من امشب تولد بودم...کالری مجازمو خوردم...شام الویه ...

نوووووش جونت

تولدت مبارک ایشالله120ساله بشی❤

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
نوووووش جونت تولدت مبارک ایشالله120ساله بشی❤

اااا فک کردم میگی تولدم بود.پس تولد جاریت مبارک

2738
سلام صبح جمعه همگی بخیر پاشین صبحونه روز قبل فست رو بخورین که فردا روز فسته و پس فردا روز امتحان اله ...

سلام صبح شماهم بخیر من حالم خیلی بده دیشب شاید سرجمع ی ساعت خابیدم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام صبح شماهم بخیر من حالم خیلی بده دیشب شاید سرجمع ی ساعت خابیدم

چرا عزیزم؟البته منم وروجکم داره دندون نیشش در میاد دیشب نخوابید زنگ زدم سرکارم امروز رو آف کردم بچه رو نبردم مهد که ببرمش دکتر 

شما چی شده گلم

سلام عزیزم یه سوال ق غ خوری ۱۵گرمه یا بیست گرمه ؟ تو مانکن ۲۰گرمی😐😐

به خاطر همین میگیم وزن کن خیلی بهتره ‌ 

آزمایش‌ نشون داده وزن کردن برنج بعترراززق اندازه زدن هست بچه ها این کار رو کردن چه قدر برنج به شیکمشون بدهکارن😂😂

تیکر هدفمیییی   
بجای برنج چی میتونم بخورم؟هر روز میخوردم ولی 6تا قاشق

نههه هر روز زیاده ‌ دو بار در هفته  کالری ۵ تا ق رو حساب کن اندازش رو بزار کنار بعد همون رو وزن کن کالریش رو دوباره حساب کن ‌ ق بیشتر میزنه کالری رو  

قاشق‌ های مانکن ملاقه س😂😂

نون میتونی مصرف کنی اندازه ی ۴۰ گرم‌ یه روز در میون باشه بهتره

نون و برنج و شیرین جات و قندی جات‌ عامل چاقی شکم هستن‌ 

سیب زمینی آب پز و پروتئین  خوبه 

ماکارونی دم نکرده هم گاهی اوقات  خوبه نه هر روز

تیکر هدفمیییی   
2706