2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
چه جالب . ۶۰ هم بشی خیلی خوب میشی 

الانشم لاغرم بیشتر هدفم شکمم بود ولی داره باس ن اب میشه ۴سانت کم شده😁😂ولی خوبه فرم گرفته .بیشتر نگران صورتمم ولی توجه میکنم روزبه روز شاداب ترمیشه خودمو تواینه میبینم کیف میکنم😂😂🤣🤣🤣🤣

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوقلو دارم دخترو پسر  ۵ سالشونه نمیتونم برم باشگاه تو خونه نیم ساعت میرقصم ۲۰۰ تا طناب نیم ...

چه جالب هردومون دوقلو داریم ازمن ۴سالشونه ولی میرم باشگاه میزارمشون برای شوهرم که نگهشون داره

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2731
منم دوقلو دارم دخترو پسر  ۵ سالشونه نمیتونم برم باشگاه تو خونه نیم ساعت میرقصم ۲۰۰ تا طناب نیم ...

اوووووه ی فلاکس یوقت بهت اسیب نزنه عزیز دل 

اخه میگن زیادشم خوب تیس

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
منم ۶ سانت کم شدم .  شکمم دیر آب میشه باید روش کار کنی

تصمیم دارم تایه سال روشکم کار کنم تانتیجه بگیرم گرچه شوهرم توخونه وقتایی که باشگاه نمیرم نمیزاره استراحت کنم تمرینات شکمی میرم حساب میکنه چون خودش مربی بدنسازی بوده که الان حدودا چهارساله ول کرده ولی میره باشگاه تمرینات سخت بهم میده 

2740
نيكي جون من صبحانه نُون نخورم تا شب ضعف ميكنم.اندازه دو كف دست 

اگه نون جو بخوری با یه کف دستش سیر میشی کلا

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
نمی‌دونم اصلا  شوک هم این سری جواب نداد همه چی هم رعایت میکنم

عزیزم به بامداد جون بگو خب

آخه برای چی؟

گفتی کم کاری تیروئید نداری؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ممنون گلم .هدفم اخرم ۵۴بود ولی شوهرم گفت تا۶۰ برو زیادی لاغر نشو الان هدفمو تا ۶۰میبرم .من قبل باردا ...

عزیزم اصلا غیر از بحث چاقی و لاغری، فست فود را خیییییییلی کم مصرف کن و سرخکردنی رو به حدددداقل ممکن برسون. برای سلامتی مضر هستن اینا

اگه نون جو بخوری با یه کف دستش سیر میشی کلا

اخه مشکل اینجاس نون جو نمیتونم بخورم

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

یا قرآن !! روزی یه فلاسک چای سبز؟؟؟؟ ماشاالله؛ خوب نیست در این حداااااا

اخه مشکل اینجاس نون جو نمیتونم بخورم

پس نون سبوسدار بخور

جو هم اگه آدم بخواد، میتونه بهش عادت کنه

2706