2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
تو امضام هست .  کل وزنم تو ۵ ماه کم‌شده تقریبا ۹ کیلو  از شنبه پروتیین میگیرم

ايشالا جواب ميگيري گلم

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌دونم اصلا  شوک هم این سری جواب نداد همه چی هم رعایت میکنم

امکانش هست بخاطر بدنسازی باشه🤔

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
منم همش ازاستپ میترسم تاحالا استپ نکردم هریکشنبه بااسترس میرم روترازو🤣

نه دیگه استپ نکردی دیگه نمی شی

ولی من از اولم استپ میشدم شوک‌میگرفتم کم‌میکردم 

ولی این سری تاثیر نداشت 😥

2731
مم هستم الان 95 میخولم 70بشم به 80 هم راضیم

عین اب خوردنه فقط رعایت میخواد و ورزش تو تاپیک باشی انرژی میگیری و کم میکنی برنامه ریزی کن واسه خوراکت ک نون و برنج و ماکارونی هفته ی بار بخوری حالا نون رو هر روز یک کف دست بخور چربی غذا تو کم کن  روزی دو ساعت ورزش هم ک بکنی هفته یک کیلو کم میکنی وزنت رو ضرب ۲۰ منهای ۱۰۰ کن کالری مجازت میشه همون بعدم برنامه مانکن دانلود کن کالریتو بشمار تا شب

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
نه دیگه استپ نکردی دیگه نمی شی ولی من از اولم استپ میشدم شوک‌میگرفتم کم‌میکردم  ولی این سری ت ...

توپریودی رفتم روترازو وزنم ۶۱ بود ولی حسابش نکردم گفتم کاذبه موندم این یکشنبه وزن کنم 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2740
نمی‌دونم . حالا یکشنبه هم مربیم سایز و وزن میگیره  ببینم کم شدم یا نه

اره بگیر.انشالله که رژیم پروئتین کم کنی 

بچه ها من الان ۳تا شیرینی مشهدی خوردم ینی میرم جهنم؟😭😭😭

چقد اضاف میکنم خاک ب سرم

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
انشالله این هفته حسابی کند می‌کنی 

ممنون گلم .هدفم اخرم ۵۴بود ولی شوهرم گفت تا۶۰ برو زیادی لاغر نشو الان هدفمو تا ۶۰میبرم .من قبل بارداری که ۵۰وخورده ای بودم هرچی میخوردم خوراکم فست فودوسرخ کردنی ونوشابه واینا بود اصلا وزنم بالا نمیرفت یه بارداری کل هیکل خراب کرد😂😂🤣 

بچه ها من الان ۳تا شیرینی مشهدی خوردم ینی میرم جهنم؟😭😭😭 چقد اضاف میکنم خاک ب سرم

شکموووووو😅😅دیگه خوردی دیگه حالا حرص بخوری ک درست نمیشه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706