2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805042 بازدید | 290067 پست
نون خالی نخور یکی از بچه های گروه ب من گفت نون خالی خودش چاق میکنه.دیگه خودت میدونی

نون با یه تیکه کوکو یا یدونه کتلت میخورم.مثلا امشب یه تخم مرغ پختم با یه کف دست نون خوردم

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر کن بامداد و نیکی رو تگ کنم تا اونا صحیح تر راهنماییت کنند @بامدادخمار       @ن ...

سوال من نبود عشق جان.

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
نون با یه تیکه کوکو یا یدونه کتلت میخورم.مثلا امشب یه تخم مرغ پختم با یه کف دست نون خوردم

من بیشتر میخورم.کالریتو با چی پرمیکنی وقتی ناهار وشامت انقدر کمه؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2728
من بیشتر میخورم.کالریتو با چی پرمیکنی وقتی ناهار وشامت انقدر کمه؟

عصرونه یدونه کتلت خالی خوردم.

بیشتر پرتغال یا سیب میخورم واسه عصرونه.

ولی امروز یه کلوچه خوردم یبارم کتلت 

کالری هردوتاشونم بالا بود

گودزیلای من با دوستاش جمعه ها میره پیک نیک

کوه و شکار و اینا....این هفته صبحانه شون با منه دارم تدارک میبینم برا فرداش ظرف و ظروف و قند و چای و....

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
گودزیلای من با دوستاش جمعه ها میره پیک نیک کوه و شکار و اینا....این هفته صبحانه شون با منه دارم تدا ...

از کله پاچه متنفرم 

خداروشکر شوهرمم متنفره

نوش جونتون

2740
از کله پاچه متنفرم  خداروشکر شوهرمم متنفره نوش جونتون

منم نمیخورم اصلا.....ولی خب دوستامون میگن ک دست پختت خوبه براشون پختم......منم حالم بد میشه ولی دیگه چ کنیم ی جمعه اس میخان برن

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
منم نمیخورم اصلا.....ولی خب دوستامون میگن ک دست پختت خوبه براشون پختم......منم حالم بد میشه ولی دیگه ...

من اصلا از بوشم بدم میاد از کنار کله پزی رد میشم نفسمو حبس میکنم

2706