2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804977 بازدید | 290067 پست
قرص استامینیفون دادم تبش اومده پایین بعدم منتظر مامانمم پول بریزه نگم برات از خریت وحید نصف شب ک ...

برم بزنم دهنش 👊👊👊👊

عزیزم چقدر تو اخه ناراحتی بکشی 😚😚😚😚

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
کالری مصرفی تا الان یه لیوان اب و لیمو و عسل و تخم شدبتی  ۲۵ گرم اولش ۲ ق چ عسل

سلام گشنگم 😚😚😚😚😚

صبحت بخیر خوبی دخترت راحت خوابید؟

چه خبرا خوشت هست 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ســــــــــلام خانومای خوشگل و با اراده صبحتون بخیر❤

ی لیوان اب و ی قلپ شیر خوردم اون شیرم برا پسرم داغ کردم ی قولوپ اضافه اومد خودم خوردم 😐حالا میخام ی کف دست نون سنگک و پنیر بخورم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام گشنگم 😚😚😚😚😚 صبحت بخیر خوبی دخترت راحت خوابید؟ چه خبرا خوشت هست 

سلام عزیزدلم صبح تو هم بخیر وشادی پسرگلتو ببوس

دخترم که فعلا همونجوریه ولی تحقیق کردم گفتن بچه ها اکثرا توی ۳ تا۵ سال این اتفاق براشون میفته باید خوابشون تنظیم باشه و اتاقشون آرامش داشته باشه 

دکترشم همینو گف . گف وقتی اینطور میشه اصلا از تخت بلندش نکن کنارش بخواب چون اون توی خوابه و اصلا متوجه حرفات نمیشه منم همینکارو میکنم بعد میخوابه.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
مرسی عزیزم همین دعاهای شما باعث آروم شدنمه

انشالله خدا دوقلو نصیبت کنه منم امروز نوبت ام برای درمان و اگه خدا بخواد ای یو ای  هرچی که دکتر بگه 😍😍😍😍😍

وزن اولیه ۸۵😥😥وزن هدف اول ۷۵🙂🙂وزن هدف دوم ۶۵☺☺وزن هدف طلایی ۵۸😍😍😎😎😎
سلام عزیزدلم صبح تو هم بخیر وشادی پسرگلتو ببوس دخترم که فعلا همونجوریه ولی تحقیق کردم گفتن بچه ها ا ...

فداتشم عزیزم😚

منم تحقیق کردم گفتن نباید بهش استرس وارد بشه یا با بچه هایی ک جیغ میزنن و پرخاش گرن رفت و آمد بشه.پدر مادر نباید با صدای بلند حرف بزنن بچه میترسه و اثرشو تو خواب نشون میده.خلاصه تا یه بچه بزرگ شه مامان باباها پیر میشن از استرس و غصه....انشالله ک زود رفع بشه گلم😚😚😚😚

2738

سلام🌹🌹

صبح زیباتون بخیروخوشی💕

با فست در چه حالین😎

من که هنوز حوصلم نشده از رختخواب بیام بیرون😂

برنامه امروز من 👇👇

چای سبز+خرما☕

باقلا گرم برای میانوعده🍵

کشک وبادمجون رژیمی برای ناهار🍜

وبازم باقلا برای میانوعده🍵

وشامم چای سبز+خرما☕

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

سلام خانوما.😥حالم خیلی بده غذا خوردن احساسی پدرمو در آورده واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم...فست هام ک کلا تعطیل شده.این هفته فقط ۲۰۰گرم کم کردم...اولای رژیم اینجوری نبودما ولی الان یکی دو هفتس نمیتونم خودمو کنترل کنم بعدم اعصابم خرد میشه میشینم گریه میکنم😭چیکار کنم...مخصوصا در مقابل نون و برنج اصلااااا نمیتونم خودمو کنترل کنم تو این هفته تقریبا هرروز هم نون خوردم هم برنج

@بامدادخمار    

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
سلام خانوما.😥حالم خیلی بده غذا خوردن احساسی پدرمو در آورده واقعا نمیتونم جلو خودمو بگیرم...فست هام ...

منم مثل تو شدم با یک کف دست نان سیر میشدم ولی حالا با نصف نان هم سیر نمیشم واقعا چرا معده مون ادا معده گشاد و درمیاره 😔😔😔

وزن اولیه ۸۵😥😥وزن هدف اول ۷۵🙂🙂وزن هدف دوم ۶۵☺☺وزن هدف طلایی ۵۸😍😍😎😎😎

سلام صبح به خیر کالری مصزفی تا الان صفر 

اللان میخوام یه قهوه درست کنم  

واسه  ناهارم بادمجون وقارچ کبابی  

میان وعدهام هویچ و خرماو خیار  

اگه رعایت کنم با ۳۹۰ ببندم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

@بامدادخمار    

سلام بامداد جون 

میگم من امروز خودمو وزن کردم چون پریود بودم گفتم الان ببینم چی شدم 

با اینکه خیلی رعایت میکنم تحرکمم بهتر شده کم ک نکردم هیچ اضافم میکنم چیکار کنم بنظرت😭😢😢😢

خیلی ناراحتم چرا اخه یه گرمم کاهش ندارم 

تو استپ وزنی مگه نباید وزن ثابت باشه !

بنظرت استپ کردم !!

شوک بگیرم یعنی 😢

خیلی ناراحتم چند ماه همش رو همین وزنم یا میرم ۵۷ و ۵۰۰  یا ۵۸ و ۵۰۰ چیکار کنم😭😭😭

حالت تهوع دارم امروز باید برم بی بی بزنم نشون میده؟ میترسم یا خود خدا

۱ تا دوهفته بعد نشون میده

2706