2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804982 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم یادته گفتم حالم بدع؟ رفتم دکتر گوشیمو دزد زد اینم گوشی وحیده (به زور یک دقیقه گرفتم) ر ...

سلام گلم.🌸

ای بابا.. چه بد شد...

مواظب خودت باش... هر موقع وقت کردی یه سر بزن...

موفق باشی💪💪💪💪.. هر جی خیره، همون بشه🙏🙏🙏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم مراقب خودت باش انشالله منفیه

ممنونم عزیز

گزارش ۹۹۰۴۰۹

ص ۵ کف دست سنگک و کره محلی و پنیر و چای ۵۵۰

نهار و میانوعده هندونه و زردالو و گیلاس ۳۰۰

شام ۵ ق پلو و یک تکه سینه مرغ ۴۵۰

کلی داروگیاهی خوردم و از بدن درد نمیتونم کاری انجام بدم

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوهههه.. پس الان تو اسمونااییی... چههه حالییی میده...🤤🤤🤤 باریکلا به ارادت👏👏👏👏👏. ...

والا اصلا پایینم نمیام که😆😆😆همونجا موندم‌

کف مطب دندون پزشکیم بادوتا دندون عصب کشی شده🥺

فدا بشمممم ممنون از شماهااااااا گفتن دیگ بسه و لاغرتر نشو و... گفتم نه دیگ لاغرتر نمیشم ♥️😋ولی میشممممممم قبل محرم عروسی دخترعمومه کاری میکنم همه انگشت به دهن بمونن 😆😆😆😆کسی عروس نگاه نکنه فقط من 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

#اعتماد.ب.سقفففففف

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
قربونت چه عااالیییییی افرین 😘😘❤️ اون حس از کیون به سقف چسبیده تو خریدارم 😆😆

همه ششششش به خاطر زحمات وراهنمایی های خودته که این تاپیک را زدی خیلی ممنونم 

انشالله همیشه سالم و سلامت باشی♥️♥️♥️

انشالله موفقیت بچهات را ببینی 😋😋😋😋❤❤❤

عاشقتم#  

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2728

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه ها یه دوستم تنبلی تخمدان دارهههه..

گفتم ازتون بپرسم به غیر از رژیم و ورزش، چیز دیگه ای هست که بخوره ، واسش خوب باشه؟؟ یا نباید نخوره؟؟؟

@دوباره_زندگی    

@بامدادخمار    

و هر کسی که اطلاعیی داره.. راهنمایی کنید. مرسی🌸

چه گیاهی 

چه غذایی

چه هر چی😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
همه ششششش به خاطر زحمات وراهنمایی های خودته که این تاپیک را زدی خیلی ممنونم  انشالله همیشه سال ...

قربونت عزیز دلم لطف داری خداروشکر که خوشحالی 😍😍😘😘❤️❤️❤️

بامداد خمار عاشقتونه# ❤️❤️❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
والا اصلا پایینم نمیام که😆😆😆همونجا موندم‌ کف مطب دندون پزشکیم بادوتا دندون عصب کشی شده🥺 فدا بش ...

حسود.پلاستیکی#  از حسودیشون گفتن که دیگه لاغر نشوو

😆😆😆😆😆

تو به راهت همچنان ادامه بده تا به هدفت وزنیت برسی و همه رو انگشت که هیچ تا مچ دستشونو تو حلق کنند😅😅😂😂

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 بچه ها یه دوستم تنبلی تخمدان دارهههه.. گفتم ازتون بپرسم به غیر از رژیم و ور ...

پیاز درمانی رو من شنیدم خوبه 

بادکش رحم ‌‌حجامت هم خوبه 

متفورمین میدن معمولا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
حسود.پلاستیکی#  از حسودیشون گفتن که دیگه لاغر نشوو 😆😆😆😆😆 تو به راهت همچنان ادامه ...

🥰🥰🥰🥰بعله بعله 😍😍😍

اره گلم خب نمیدونم چحوری برم چون کلاتازه واردم توسایت

عزیزم بالای صفحه یه علامت زنگوله هست همین که دورشو خط کشیدم هر کی بهت پیام بده میاد اونجا بزن روش میری تو لیستی که پیام ها هست بزنی رو هر پیام خودش میره تو پیامی که بهت دادن 

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🧿♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ سلام❤❤❤ امروز زن عموهام بعد مدتها همه منو دیدن بامانتو بو ...

واااااای زهرا جووووون چقدر عالی بهت تبریک میگم بهترین حسه واقعا😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

باریکلا_ کمرباریک#  ‍ 😘😘😘😘😘

2706