2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804982 بازدید | 290067 پست
خب اینجوری کاهش نداری عزیزم. شوهرت ک رژیم نیست. تو رژیمی باید رعایت کنی. تو گوشت هاشو بخور. مرغ ...

بله درسته😢😢 چش😞

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@مهدیه24       سلام عزیزم من امروز وزنم و میدم اخرین گزارشمم تا امروز میدم دیگه از فردا نیستم 

وزن اولیه      وزن هفته قبل     وزن جدید      وزن هدف

80.600            🎈               75.500        65

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
خدا رو شکر ک بهتری عزیزم❤❤❤❤خیلی بده واقعا😣

مرسی گلم.

اره واقعا. هیچی ب تن سالم نمیشه.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
آره ما هم میگیم فلفل هندی😝 زن داییت عرب هستن؟

ن خوزستانیه. 

ولی مادرش فارسی ک میگه لهجه ش عربیه. عربی هم بلده.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
گزارشمو نوشتم نت قطع شدسایت برام بالا نیووومددیگه ازش شات گرفتم😫😢

خیلی عالی افرین. 

👍👍👍👍

@مهدیه24       سلام عزیزم من امروز وزنم و میدم اخرین گزارشمم تا امروز میدم دیگه ...

امروز ک وزن کشی نیس دختر.

غیر از روزای وزن کشی وزن بذاری اخطار داده ها.

چون بقیه استرس میگیرن عزیزم

2706