2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805150 بازدید | 290067 پست
۳/۱۵ ص:تخم مرغ آبپز گوجه وخیار دوکفه دست نان سنگک ۲۵۰ ن:پلو کباب کوبیده ۴۵۰ ش:کو کوسبزی یک کف دست ...

افرین👌👌👌👌

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم نخود پخته فقط نخود وآب یا چیز دیگه هم هست

ابش هم اشکال نداره دو تا قاشق هم ابش خوردم

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
پس منم همینطور میبندم😎 آخی عزیزم 😢😢😢مواظب باش اینقدر به ما میگی اونوقت خودت رعایت نمیکنی😡😡الا ...

اره خیلی بهترم ممنونم.

فک کنم سردیم شده بود. چون زردالو خوردم و بعدش دوغ. بابام گفت مال اون بوده سردی کردی.

تا دو روز نا نداشتم بخدا انقد دوراز جونت بیرون روی داشتم.

ولی خب مجبور شدم ی روز ازاد گذاشتم. دیروز جبرانش کردم خداروشکر.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728
إإإ مگه شما بش میگین لب لبی😅😅😅😅😅😅 آرررررررررره قشنگ درستش کن با پودر آویشن و فلغل سیاه بزن بخ ...

ن والا من از زبون زنداییم ک گفتم جنوبیه شنیدم.

ولی نخوردم تعریفشو زیاد شنیدم.

حتما درست میکنم

راستی ما نخود رو دوز میخیسونیم بعدش تو زودپز یا هم ظرف معمولی با فلفل کشیده بلندا ک خشک شدن با نمک م ...

مرررسی.

ما فلفل هندی میگیم ب اون بلندا. یا فلفل گرگانی.

زیادی آسون گرفتم  که اینجوری شده زیادی مراعات نداریشو کردم هار شده ازبس چشمام به روی همه حرفا ک ...

پس اول کامل فکراتو بکن.

همه جوانب رو بسنج.

ب همه چیز و همه کس فک کن.

ب بچه ت.

ب زندگی با شوهرت و یا خدای نکرده بدون شوهرت.

با بزرگترات و دلسوزات مشورت کن.

و ی تصمیم درست و منطقی بگیر.

بازم با شوهرت حرف بزن. 

بخاطر لجبازی.یا احساساتت خدای نکرده تصمیمی نگیری ک تا ابد پشیمان بشی.

برات دعا میکنم ک ایشالا هرچه ب خیر و مصلحتته پیش بیاد.

ایشالا مشکلت برای همیشه حل بشه.

صدقه بده.اسپند دود کن. چشم بد همیشه هست.

خدا کمکت کنه ایشالا 

2740
سلام گلم. امروز از مجازت کمش کن. ورزش حتما داشته باش. دروز قبلش هم شام پلو خوردی انگار. تا چندرو ...

نمیشه عاخه چی بخورم شوهرم همش برنجی میخواد🥺🥺

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

گزارش#  

صبحانه ۴کف لواش.پنیر ۳۰ گرم.گردو ۳تا.چای.کره نصف ق.(۳۳۰)

ناهار سیب زمینی در فر.ماست یه پیاله (۲۲۱)

شام سوپ سبزیجات ۱لیوان(۷۰)

میان وعده شیر کم چرب ۲لیوان.هندواته ۴۰۰گرم.هلو ۲تا.زردالو ۳تا.گوجه سبز ۱۰تا.تخمه افتابگردون ۳۰گرم.بادام درختی ۱۰عدد.کشمش ۲۰گرم.هویج ۲تا.بستنی ۳۵گرم(۱۰۲۹)

مجاز ۱۷۰۰ مصرفی۱۶۵۰

اب ۷لیوان

بیست مین تردمیل.۱۰۰طناب.۵۰شنا دیوار.جالش چرخش چوب.

@pari95    

عزیزممم مریمم جاننن کربوهیدراتت خیلی بالا بود شیرینیم که خیلی خوردی😳 مثلا برای صبحانه اشکال نداره ...

😢😢😢😢.....خب گرسنم میشه😭😭😭😭😭😭😭 باشه عزیزم صبحانه که هیچ اگه بتونم برنامه رو تغییرمیدم عزیزم😧😧😧😧

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
نمیشه عاخه چی بخورم شوهرم همش برنجی میخواد🥺🥺

خب اینجوری کاهش نداری عزیزم.

شوهرت ک رژیم نیست. تو رژیمی باید رعایت کنی.

تو گوشت هاشو بخور. مرغ شو بخور. 

من دیشب شوهرم پلو و خورش بامیه خورد من تخی ابپز. رژیمم ها.

2706