2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
نمیدونم صفحه چند بود دقیقا😥

اشکال نداره اخطار نگرفتی میدونم که حتما رعایت میکنی😍👏🏻🧡

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سحری ..نان وکشک وبادمجون.پسته.رطب. افطار.ماست ورطب میانوعده .زردالو.گوجه سبز.حلوا پفیلا.کیک.هندون ...

قبول باشه عزیزم روزه که میگیری طول روز گشنه ای حریص میشی ماه رمضون تموم شده چرا نمیزاری زمستون ک کوتاه بگیری ک کمتر حریص بشی سمت چیزی بری 

اینطوری قبل اینکه بخوای شیرینی جات بخوری وعده های غذاییت رو میخوری سیر میشی دیگه شکمت پره جا برا هله هوله نداری 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي عزيز دلم ببخشيد گزارشام دير ميشه شما هم اذيت ميشي🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ از اين به بعد حواسم هست چشم♥️♥ ...

فداتشم عزیزم 😍😚😚💜💜💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

گروه_بنفش# 💜💜💜💜💜

ورزش رو شروع کنید بچه ها 💪💪💪💪💪

پاشید بسورونید یکشنبه نزدیکه هاااااااا📣📣📣📣📣📣

2728
قربوووون لپپت😍😍😍😍😍مامانم عاشق دختر لپ داره😍😍😂😂😂 ببخشید عشقم آماده بیرون رفتن بودیم یهو شو ...

عزیزدلی.

خوش بااااشین همیشه

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
فداتشم باشه از امروز مرتب گزارش میدم  وای مهدیههه جون نگم برات از پوستم پر جوش شددده 😄

باشه عزیزم خیلیم خوب

جوش_خراست#   🥴

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام عشقم خوبی  جای گذین شده کسی به جام؟  مامانم دیروز پیشم بود میگفت خیلی لاغر شدم  ...

چه خوب که برگشتی⚘

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
بچه ها ما دیروز رفته بودیم گردش و خیلی خوشحالم که اندازه کالری خوردم‌و مدیریت کردم خودمو وسوسه نشدم ...

به چقدر خوب افرین بهت👏🏻

دیدی ادم چقدر عذاب وجدانش درد میگیره 

ولی اگه رعایت کنه عالی میشه

الان کالریت رو چقدر میبندی؟

گزارش#  امروز  صبحانه نیمرو یه دونه و یه گوجه و یه خیار(150 ) ناهار لوبیا پلو و سالاد ش ...

خوب بود عزیزم.

پلو یه مقدار زیاد خوردی .تعداد قاشقاتو کمتر کن.

امروز بیشتر ورزش کن 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
عالیه👏👏👏👏 فقط گلم، تو هیچ وعده ای نون نخوردی؟؟

سلام گلم شرمنده از زمین وآسمون برام مهمون اومده ‌.همه رعایت هامو انجام میدم ولی وقت نمی کنم براتون بفرستم .دو روز اول از یهویی مهمونا شوکه شدم یادم رفته بود اصلا گزارشی هم باید بدم ..ایشالا از یکشنبه دوباره گزارش میدم 

2706