2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
واسه قند الفرار🤪🤪 اره دیگ لامصب پری میاد معده گشاد میشه 😝البته فقط روز اول اینجوریم خداراشکر💃

همیشه رعایت کردی خب حالا دیگه شده بهتر بود نمیخوری چون خوش مزه هم نیس الکی چالشت خراب شد ولی عیب نداره گلم

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
خسته نباشه😳🤣🤣🤣🤣 میخواستی بگی ما گوزوها نیستیم انگوزوها هستیم🤣🤣😑

😁😁😁😂

گزارش#  

صبحانه جیگر کبابی+دوکف دست نان

نهارکباب دیگی دوتیکه+دوکف دست نان

شام ماست وسیر+دوکف دست نان

میان وعده تخمه+طالبی+هندوانه

هشت لیوان آب

ورزش نمیکنم دتدونام دردمیکنه 🙄یعنی هیچکاری نمیتونم بکنم کل مغزم دردمیکنه

۱۲۷۰تااز۱۲۴۰ تاخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه رعایت کردی خب حالا دیگه شده بهتر بود نمیخوری چون خوش مزه هم نیس الکی چالشت خراب شد ولی عیب ندا ...

خودمم دوسش ندارم لهنتی را خرما تموم کرده بودم بعد شوهری رفت خرید ♥️مرسی گلم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

@سمیه1396    

گزارش# سلام

ص:سبوس گندم +نان 2کف+شیر 1لیوان  225

ن:پلو5ق+قرمه سبزی4ق+سالاد+ماست   376

ش:نان+عسل+کره   375

میان وعده:آجیل+خیار+شکلات تلخ   476

کالری مصرفی:1401

کالری مجاز:1400

آب 8 لیوان

ورزش نکردم😢کمرم درد میکنه

2728

گزارش#  

@donyay_kochak    

ورزش چالش شکم و پهلو + دو ساعت پیاده روی و دو 

اب ۸ لیوان 

صبحانه: شیر موز ۱لیوان (۲۰۰)

ناهار :ماکارونی ۷ ق (۳۵۰)

شام : بال مرغ کبابی ۴ عدد (۳۸۰)

میان وعده : زردالو ۵ عدد +هندوانه ۵۰۰ گ (۲۵۰)

فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی بدنی که همیشه رویایش را داشتی به دست آورده ای، اما تو برای به دست آوردن آن بدن، باید خیلی سخت تلاش کنی... تو چیزی که می‌خواهی را به دست نمی‌آوری؛ بلکه چیزی را به دست می‌آوری که برایش تلاش کرده ای.

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
خودمم دوسش ندارم لهنتی را خرما تموم کرده بودم بعد شوهری رفت خرید ♥️مرسی گلم

فدات شم ☺️

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
گزارش#   @donyay_kochak     ورزش چالش شکم و پهلو + دو ساعت پیاده روی و دو&nbs ...

مجاز ۱۲۰۰ 

مصرفی ۱۱۸۰

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

عزیزان لطفا امضامو بخونین چالش جدید و یکماهه و اجباری🧡😍

@النا123    

@somayehh    

@ستاره_دنباله_دار11    

@دیاناجوون    

@kourosh1396    

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2740
فدات شم ☺️

عزیز از صبح باشگام باز میشه دوبتره ورزش خودم شروع میکنم😍

مرسی قربونت برممم با این روحیه ایی ک میدی مطمعنم زودیی لاغر میشممممم😋😍😎

عزیزم تگ نمیشی امضامو بخون حتما

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

@هستی،بانو  

عزیزم من امروز افتضاح کار داشتم خیلی خستم اگه اشکالی نداره عکس نرم افزار رو بزارم یا اصلا گزارش ندم

راستی امروز 

گند زدم🤕 زیاد خوردم

ورزش هم نداشتم 

فقط 8000قدم داشتم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
گزارش#   @donyay_kochak     ورزش چالش شکم و پهلو + دو ساعت پیاده روی و دو&nbs ...

مرسی عزیزم خوب بود 

خداییش چطور دلت اومد ۴۰۰ کالریو فقط برای ۴ تا بال از دست بدی 😂😂😂😂😂

عزیز از صبح باشگام باز میشه دوبتره ورزش خودم شروع میکنم😍

موفق باشی گلم 

عزیزم اگه میشه من چند روز گزارش ندم پسرم واقعا اذیت میکنه یه ریز گریه میکنه     حتما مراع ...

عزیزم تگ نمیشی امضامو بخون لطفا

مرسی عزیزم خوب بود  خداییش چطور دلت اومد ۴۰۰ کالریو فقط برای ۴ تا بال از دست بدی 😂😂😂😂😂

خوشمزه 😂😣