2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
مرسی عزیزم تو هم امتحان کن شاید عاشقش شدی مثل من 🤣🤣🤣🤣من الان دخترم هم حتی عادت کرده قشنگ میخوره

ای جانم. مرسی حتما امتحان میکنم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
عضو تاپیکت نیستم اومدم بپرسم نظرت راجب رمان شب سراب چیه

مزخرفه واقعا اشتباهه خوندنش نویسنده ی شب سراب (ناهید پژواک)بیشتر متن رمانش رو از بامدادخمار (فتانه حاج سید جوادی )کپی کرده و یه سرقت ادبی محسوب میشه

انگار نویسنده شب سراب می خواسته کارهای رحیم رو توجیح کنه ولی بدتر ادم با خوندنش از رحیم متنفر میشه حداقل تو بامدادخمار ادم  عشق بین این دوتا رو حس میکنه که با اشتباه خراب میشه ولی رحیم شب سراب یه عوضیه که بخاطر پول ظاهر سازی کرده  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان یعنی منی ک الان ۱۰۸ کیلو هستم باید روزای فیدینگ ۲۰۶۰تا بگیرم؟

سلام بله 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام سهیلا جون صبحانه نخوردم  نهار ۴ تا کتلت و نون  شام عدسی با نون  میان وعده گو ...

سلام گلم.

خداروشکر ک مامانت خوبه.خیلی مواظبش باش.

گزارشتم عالی بود عزیزم👏👏👏👏

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728
انشالله تو کارت موفق باشی خانومهایی که تو کارشون موفق و پر انگیزه اند بهم انرژی میدن منم از شنبه اگ ...

ممنون عزیزدلم 😘😘❤️

خیلیی عالیه ان شالله موفق بشی و بهمون خبرای خوب بدی😍😍👌👌 

تست کرونات هم منفی باشه ❤️

چه عالیه حتما میبینم تا آخر 

قربونت عزیزدلم 😘😘😘😍😍  راستی منم دلم خیلییی تنگ میشه 😭

عشقققققققم اومديييي

جات بخدا خيلي خاليه نبودني

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
بامداد خمارو خراب میکنه. مقصر رو دختر نشون میده

خخ یکساعت توضیح دادم همینو بگم 😅👌

ماسک شنبلیله اول اینکه از عطاریا تخم شنبلیله بگیرین. بیارین حدود یک تا دوقاشقشو با خردکن آسیاب کنین ...

مرسی زهرا جان. خیلی لطف کردی.

هفته ای یک روز باید انجام داد؟

2740
عشقققققققم اومديييي جات بخدا خيلي خاليه نبودني

قربونت عزیزم 😘😘❤️❤️❤️

سلام من دیروزصبح گزارش دادم تگ هم شدگزارشموندیدیدگلم ریپلایتونم کردم بازهمه روجواب دادیدجزمن ازدستم ...

سلاااااامممم مهربووووون ❤❤🤗🤗😍😍😍

ببخشید قشنگم دیشب دیر اومدددددمم 🤕🙆🙆🙆

بعد ک اومدم نتم قطع بود😬😬😬

معذرت میخام عزیزم ❤❤

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
گزارش#   صبحانه چای.نیمرو.لواش ۶کف.کره ۱ق.پنیر کم چرب ۳۰گرم گردو ۲تا(۵۱۴) ناهار کشک بادمجون ...

👏👏👏💜💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
مرسی زهرا جان. خیلی لطف کردی. هفته ای یک روز باید انجام داد؟

خواهش گل بله عزیزم کافیه

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706