2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805154 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

♥️♥️♥️♥️♥️♥️سلام دوستان گل بعداز خوردن چای سبز و کشمش هم حتما۱ساعت صبرکنم بعد ورزش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟♥️♥️♥️♥️♥️

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
♥️♥️♥️♥️♥️♥️سلام دوستان گل بعداز خوردن چای سبز و کشمش هم حتما۱ساعت صبرکنم بعد ورزش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟♥️♥️♥ ...

سلام عزیزم. ن اتفاقا قبل از ورزش قهوه و چای سبز باید بخوری ک متابولیسمت بره بالا و بیشتر جربیسوزی کنی.

بعداز ورزش مهمه ک جیزی نخوریم.چون سریع جذب میشه.

ولی قبل از ورزش بخاطر این نیگن جیزی نخورین ک سنگین نباشیم یا مثلا خدای نکرده اپاندیس مون نترکه 😊

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2738
سلام من تازه تاپيک خوندم منم میخوام رژیم بگیرم و عضو گروه بشم

گلم متاسفانه عضو جدید نمیگیرم. طرفیت گروه هامون پر شده.

توضیح جامع رژیم توی امضای استارترمون هست.اونو مطالعه کن.

و خودت خاموش دنبال کن.

سوالی هم داشتی بپرس

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
عزیزم نیم ساعت صبر کن بعد ورزش کن

مرسی گلم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام عزیزم. ن اتفاقا قبل از ورزش قهوه و چای سبز باید بخوری ک متابولیسمت بره بالا و بیشتر جربیسوزی کن ...

ممنون سهیلاجون 

ازخواب بیدارشدم‌ورزش نیس گفتم یه چای سبز دم کنم بخورم بعد انشالله ورزش کنم ممنون😋

@donyay_kochak     خدا رحم دخترم کرد 😣😣😣😭

واای خدایاا

چه جوریی، اینجورییی شد؟؟؟؟😨😨😨

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706