2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804977 بازدید | 290067 پست
سلام به روی ماهت  عزیزم عالی بود فقط کاش جای ناهار و شامتو عوض کنی. کلا سعی کن شبا پلو نخوری. ...

ممنونم

آها اوکی بله حتما 🧡🌹

از این من بعد حواسم هست به اینک شبا پلو نخورم 😘🌷

گروه نارنجی وزن الانم 76 🙈وزن هدف اول 66 هدف دوم 60 😍 شروع رژیم 1/3 سال 99 💪باغی که خوب از اون مراقبت می‌کردن اگه مدت زمانی به حال خودش رها میکردن همش پُرمیشد از علف های هرز و بد.... پس خودتون و هیکلتون رو هیچوقت بحال خودش رها نکنین 😉😍 بامدادی بشین 😍😍  عاشق پسرم و همسرم هستم😍 یاد گرفتم اول خودمو دوست داشته باشم تا بقیه هم بتونن دوسم داشته باشن😘 یه خانوم متعهد و وفادار ب همسرم هستم❤️!  👌 ایمان دارم ک بهترو عاشق تر و مهربون تر و وفادارتر خوش اخلاق تر و خوش تیپ تر و... از همسرم وجود نداره ✋! ❤️عاشقانه دوستش دارم و دیوانه وار بعد از خداوند همسرم را میپرستم ❤️                                                                                        5 سال کنارم هستش و 4 ساله که همسرم شده همه جوره بهم ثابت کرده ک خصوصیات 👆 بالا رو داره به همین دلیل 👈❤️ میتونم مرد ترین مردها بدونمش و از کنار بودنش خوشحالم چون بهم آرامش و عشق میده❤️👉مرد مهربون و جذاب من بعد تو من به هیچکس به چشمم نیومده و نخواهد اومد چون تو بهترینی 👍 و برام ثابت شده ای زیبااااای من 🙂                                            💑تو مرا جان و جهانی حضرت یااار💏
نارنجیام سلام🤚🏻🙋🏻‍♀️ حالتون خوبه🧡🧡🧡🧡 عیدتون مبارک عشقولیام نماز روزه هاتون قبول😚🧡😍😍 هف ...

عید شما هم مبارک باشه عزیزم و طاعاتتون مقبول حق 🧡

حتماااا عزیزم نارنجیا حواستون باشه دوست جونیا قراره سرگروه جونی رو، رو سفید کنیم😉😉😍😍❣️

گروه نارنجی وزن الانم 76 🙈وزن هدف اول 66 هدف دوم 60 😍 شروع رژیم 1/3 سال 99 💪باغی که خوب از اون مراقبت می‌کردن اگه مدت زمانی به حال خودش رها میکردن همش پُرمیشد از علف های هرز و بد.... پس خودتون و هیکلتون رو هیچوقت بحال خودش رها نکنین 😉😍 بامدادی بشین 😍😍  عاشق پسرم و همسرم هستم😍 یاد گرفتم اول خودمو دوست داشته باشم تا بقیه هم بتونن دوسم داشته باشن😘 یه خانوم متعهد و وفادار ب همسرم هستم❤️!  👌 ایمان دارم ک بهترو عاشق تر و مهربون تر و وفادارتر خوش اخلاق تر و خوش تیپ تر و... از همسرم وجود نداره ✋! ❤️عاشقانه دوستش دارم و دیوانه وار بعد از خداوند همسرم را میپرستم ❤️                                                                                        5 سال کنارم هستش و 4 ساله که همسرم شده همه جوره بهم ثابت کرده ک خصوصیات 👆 بالا رو داره به همین دلیل 👈❤️ میتونم مرد ترین مردها بدونمش و از کنار بودنش خوشحالم چون بهم آرامش و عشق میده❤️👉مرد مهربون و جذاب من بعد تو من به هیچکس به چشمم نیومده و نخواهد اومد چون تو بهترینی 👍 و برام ثابت شده ای زیبااااای من 🙂                                            💑تو مرا جان و جهانی حضرت یااار💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیه جون گزارش من را دیدی؟

گلم اره دیدمش، فکر کنم لایک هم کردم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
از فردا ميخورم پس

افرین..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
@سمیه1396   سلام عزیزم  امروز من کالری شماری نکردم اصلا ولی فک کنم از کالریم خیلی نزد ...

سلام گلم..

ببین پری یه جیزی هست که همیشه باهامون هس،، پس باید باهاش کنار بیاییم و ببینیم با چه کاری حالمون بهتر نمیشه..

اره ، هورمونام تعییر میکنه ، از لحاط روحی داغون میشم ، همش کارم گریست ، عصبی میشم ، خلاصه یه دیووی م ...

دمنوش های ارام کننده بخور

چای گل گاو زبون

چای دارچینی

ببخشید😌😌😘

فداا🌸

سلام عزیزم خوبی؟ پریود شدم ضعف شدید داشتم  ولی رعایت کردم برنج نخوردم 😍 ورزشم چون روز اول ...

سلام گلم🌸

وقتايي كه نميتونی  گزارش بدي، از قبل بهم بکو که بدونم

ورزش هم فعلا نکن که بهتر بشه حالت

2738
اشتباه میکنی عزیزم. حتتتما بخور. شیر بخور.ماست بخور. پر کن حتما.

باشه چشم،، ببخشید😐😐

راستی سهیلا جان من زمانی ک وزنم ۷۱ و خورده ای بود کالریمو ۱۲۲۲ بستم نباید تغییرش بدم حالا؟ ۵کیلو کم کردم 

به حکمتش دل بسپار 🌿
@سمیه1396     💚دوشنبه.۵خرداد💚 سلام.وقت بخیر سمیه جون🌷🌷 #گزارش ۸لیوان اب+۲🍵چای سبز+۲ ...

سلام گلم🌸

عالیی بودی 👏👏👏👏

اخر کزارشت هم جمله انگیزشی بنویس😊

وای قربونت همون یدونه بااین گرونیا کافیه. 😂😂 کوچولوت الان چند سالشه؟ ایشالله عاقبت بخیری وخوشبختی ...

بزرگی تیرماه 5ساله میشه کوچیکی تیرماه2ساله میشه هردوتایی متولدتیرماهن

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
😍😍 من عاشق رانندگی ام  شوهرم کلی بهم استرس میده ولی من سعی میکنم بهش توجه نکنم تا هول نشم ...

انشاا...😄 گاهی میشینم ولی کلاپرجرات ونترس نیستم😢

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
سلام فاطمه جونم خوبی عزیزم  هر چالشی باشه ویا هر قانون جدیدی حتما داخل هشتگم میزارم بنابراین ه ...

😘😘😘

ممنون عزیزم 🍃🌼

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

خیلی_خیلی_مهم#  

اول از همه که کلی دوستتون دارم💋💋💋

نکات_مهم#        توضیحات کپشن استارتر رو حتما بخونید

۱_حتما حتما مولتی ویتامین بخورید🙆

۲_آب مصرفیتون حتما ۸لیوان باشه وکمتر نشه😊

۳_مصرف نان و برنج رو هرگز هرگز قطع نکنید😱به جاش یه روز درمیون ۷قاشق پلو بخورید😍 اونم تو وعده ناهار ترجیحا😉

در روزی که برنج میل میکنید میزان مصرف نان ۴کف دست میباشد ترجیحا سبوس دار

در روزهای غیر برنجی ،مصرف نان ۶کف دست میباشد

۴_ورزش هم قدرتی داشته باشید هم هوازی 💪💪

۵_روزهای قبل وزنکشی حتما  فست باشید 

۶_در روز قبل از وزنکشی 

کربو،چربی،نمک کمتری استفاده کنید و بجاش سبزی و پرپتیین بیشتر نوش جان کنید 

۷_سعی کنید همیشه یه بشقاب سالاد قبل ناهار وشامتون بخورید 

کالریی شام رو کمتر از تمام وعده ها بگیرید وتا قبل ۹شب شام رو نیل کنید 

هشتگ داخل امضامو هم مطالعه کنید حداقل یکشنبه هر هفته 

اگر چالش و نکات جدید باشه داخل هشتگ میزارم 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706