2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805081 بازدید | 290067 پست
ای بابا مگه نگفتی تیروییده خدایی نکرده سرطان از کجا اومد اخه هیچی نیس بد به دلت راه نده 

ندول داشتم از ۴ ۵ سال پیش هرماه چکاپ میکردن ولی ۱ ساله بعد زایمانم دیگ پیگیرش نشد بودمی مدت خیلیییییی حالمو بهمربخته بود.

ارثیهپدربزرگمم داشتن سرهمین شب توخواب خفه کرد فوت شدن شانسه مای

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما شما تورژیمتون برای  پوست صورتتون چکار میکنید منظورم اینه چه ماسک هایی استفاده میکنید؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
ممنونم عزیزم سیرووابیج یه غذای گیلانی تقریبا شبیه نرگسی ئه ولی با برگ سیر تازه تهیه میشه نگین جان

خخخخخ مشکل اینجاس نرگسی ام نمیدونم چیه 😂😂😂😂😂😂😂

نوش جونت هر چی که بوده 😋

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2728
خانما شما تورژیمتون برای  پوست صورتتون چکار میکنید منظورم اینه چه ماسک هایی استفاده میکنید؟

ماسک خاک رس و حنا ☺️

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
ماسک خاک رس و حنا ☺️

برای چی خوبه ؟ 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
محدثه 🥴🥴🥴بازم نون و برنج تو یه روز ؟؟؟؟ بقیش خوب بود مرسی اب ؟ 

سلام خوبين ي سوال دارم 

مگ ميشه نون و برنج تو ي روز نباشه ؟ 

اخه مثل ادم صبحانه ميخوره نون ، نهار نميشه برنج خورد يعني 

2738
ندول داشتم از ۴ ۵ سال پیش هرماه چکاپ میکردن ولی ۱ ساله بعد زایمانم دیگ پیگیرش نشد بودمی مدت خیلییییی ...

هیچی نیس گلم ایشالله با عمل بر طرف میشه ناراحت نباشیا خود ناراحتی باعث پیشرفتشه 

خوندم مهدیه جون من باز پریودم شب برات میعرسم. امروز رفتم نمونه ۴شنبه وقت عمل دادن بهم 😔😔😔گره بزر ...

عزیزم اتفاقا تو فکرت بودم اسم کاربریت را دقیق بلد نبودم

انشالله خیلی زود خوب بشی😪

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام خوبين ي سوال دارم  مگ ميشه نون و برنج تو ي روز نباشه ؟  اخه مثل ادم صبحانه ميخوره ن ...

عزیز دلم اون روزی که تصمیم داری نااار برج بخوری صبحانه نون نخور مثلا شیر بخور با خرما  چرا نشه کسی که بخواد لاغر شه همه چیز میشه 

صفحه 12464  رو کلا بخونین. الهه جان راهکار برای لاغرنشدن صورت داده. @mamanali95   &nb ...

گزارش#  

صبحانه:يه ليوان شير+خرما+٣٠ گرم بربري+١٠ گرم پنير+٣ عدد گردو(٣٦٣)

ميان وعده:پرتقال(٦٦)

ناهار:١٢٠ گرم باقالي پلو+ران مرغ+ماست+ترشي بندري(٤٤٦)

عصرونه:چاي+خرما+يدونه جوين(٩٨)

شام:يه سيخ جوجه+ماست(٢٥٩)

كالري مصرفي:١٢٣٢

كالري مجاز:١٢٥٩

ورزش از فردا ميكنم ايشالا پريودم خيلي شديده نميدونم چرا

ببخشيد دير گزارش دارم سهيلا جونم

@mamanali95   عزيزم خوبي؟انشاءالله مشكلت هرچي زود تر حل شه عزيزم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
گزارش#   صبحانه:يه ليوان شير+خرما+٣٠ گرم بربري+١٠ گرم پنير+٣ عدد گردو(٣٦٣) ميان وعده:پرتقال( ...

نوش جون

خداراشکر بدنیستم عزیزم

انشالله🥰ممنونمم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
ندول داشتم از ۴ ۵ سال پیش هرماه چکاپ میکردن ولی ۱ ساله بعد زایمانم دیگ پیگیرش نشد بودمی مدت خیلییییی ...

ای خدا عزیزم ناراحت شدم خیلی

انشااله به حق این ماه عزیز خوب بشی سریعتروعملت موفق آمیزباشه ناراحت شدم واست گلم😙😙😙

محکم وقوی باش بهت قول میدم سریع خوب بشی