2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805083 بازدید | 290067 پست
میدونم سرگروه مهربون و خوش اخلاقم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍دستت دردنکنه خوشگلم💋💋💋💋💋💋💋💋💋👈💖👉

قربونت 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگین جونم ببین روشن شد😊😊😊😊

عزیزم الان گذاشتی به این زودی تایید نمیشه صبر کن 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بخدا دیشب خونه پدر شوهرمو لینا بودیم این دختر جاریم که میگم 8 ماهشه یه جوری ابگوشت کله پاچه میخورد ک ...

خخخ خیلی باحاله 😂😂😂

2731
عزیزم قبلش باید بهم میگفتی که اخطار نگیری شرمنده ۲ تا اخطار داری حواست باشه یکی دیگه بگیری حذفی خدا ...

ممنون ..یهویی خبرشو دادن..رفتیم شهرستان و کلن نت نداشتم

تاپیک بامداد خماروزن فعلی۶۰/۸۵💚.وزن هدف۵۵💚قدم۱۶۵💚گروه سبز💚
ممنون ..یهویی خبرشو دادن..رفتیم شهرستان و کلن نت نداشتم

شرمنده عزیزم پس حواستو جمع کن چون در حق بچه های دیگه نامردی میشه اگه اخطارات پاک شه 

از الهه جون به خوشگلای خودم 🔊 🔊 🔊  🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴  بچه ها ...

ممنون عزیزم 

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
صفحه 12464  رو کلا بخونین. الهه جان راهکار برای لاغرنشدن صورت داده. @mamanali95   &nb ...

آخ آخ ممنون اتفاقا من صورتم خیلی لاغر شده البته برای رژیم نیست 

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2740
عزیزم الان گذاشتی به این زودی تایید نمیشه صبر کن 

چشم ،میگم نگین جونم میخام ورزش کنم بنظرت میان وعدمو الان بخورم یا بعد ورزشم🤔🤔🤔

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
😆😆عزیزم خب ترسیده بودین  خداروشکر به خیر گذشت

آره مهدیه جون واقعا خیلی بد بود دخترم گریه می کرد می گفت وای مامان حالا باید چیکار کنیم بهش گفتم مامان جون کرونا از زلزله خطرناک تره باز آروم تر شد  

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
نه بابا رفلاکس نداره کلا بد غذاس بخدا پوستمو کنده

ای جانم خدا قوت بده بهت شکوه جون غذا خوردن بچه ها مصیبتیه واسه خودش

وااای یا خود خدا چه قدر بد😭

تازه بنده خدا رفت کل کاشی های حمام رو کنده فردا صبح قراره بازم بیاد دیگه جون در بدن ندارم  

@مامی_خوشگل     @فندق_فسقلی     @بانوباران     @صبح   & ...

ممنونم عشقم 

گزارش#  

صبحانه یه سیب(70 )

ناهار یه کفه دست سینه مرغ و سالاد کاهو یه پیش دستی(180 )

شام شیر و دارچین و یه خرما(150 )

میان وعده یه پرتقال و سه تا هویج و چای دارچین و خرما (100 )

کالری مجاز 1100

کالری مصرفی 500

ورزش رقص نیم ساعت 

8لیوان آب 

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

@مامان_الیساهستم    

گزارش#  

کالری مجاز: 1340

کالری مصرفی:1050

صبحانه: نان+پنیر

میان وعده نسکافه

ناهار هیچی

شام: کتلت +نان+ماست

آب 6 لیوان

ورزش: امروز بنایی بود کلی بدو بدو کردم اما ورزش دیگه جون ندارم

چشم ،میگم نگین جونم میخام ورزش کنم بنظرت میان وعدمو الان بخورم یا بعد ورزشم🤔🤔🤔

یه ساعت قبل و بعد ورزش چیزی نخور عزیزم 

2706