2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806151 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راضی نیستم از خودم.خوب جلو نرفتم.دوباره شروع میکنم

تو که خوب داری کم میکنی نرو تو میتونی حیفه بخدا از فردا چالشا شروع میشن 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
مرسی عزیزم  امروز باز روزه گرفتم😁 موقع افطار میخورم سحر.  مهدیه جان من موفق نشدم حلق ...

عزیزم من حلقه دارم.میگن خیلی مضره دیگ جرات نمیکنم بزنم

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
عزیزم من حلقه دارم.میگن خیلی مضره دیگ جرات نمیکنم بزنم

برای چی ؟؟ فکر نکنم مضر باشه 🤔🤔🤔🤔

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
قبول باشه عزیزم التماس دعا💗💗 واای نگو بچه بدغذا خیلی سخته امیرعباسم همینه ب زور تو حلقش غذا میریز ...

سلامت باشین عزیزم محناجین بدعا بخدا پیرمو درمیاره با این غذا خوردنش.

بچه جاری نه ماهشه با گلنوش هم وزنه

تو که خوب داری کم میکنی نرو تو میتونی حیفه بخدا از فردا چالشا شروع میشن 

دوباره اضاف کردم از شکمم مشخصه .ماه رمضونی همه چی بهم ریخت.ازاونورم خواهرم اومده واس طلاق من بجاش افسرده شدم .از اینطرف پدرشوهرمینا رفتن شهرستان هرهفته باید بریم پیششون.همه چی قاطی شده.چالش چی؟

خـدایا شکرت♥ 
دوباره اضاف کردم از شکمم مشخصه .ماه رمضونی همه چی بهم ریخت.ازاونورم خواهرم اومده واس طلاق من بجاش اف ...

الهه جون برای بهتر کم کردن بچه ها چالش میزاره مثلا سری قبل حذف قند مصنوعی یا حذف فست فود بود 

برای چی ؟؟ فکر نکنم مضر باشه 🤔🤔🤔🤔

میگن به کبدوکلیهاخیلی اسیب میزنه😢😢😢

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
سلام عزیزم حرص نخور دست شما و همه سرگروه ها درد نکنه با همین سخت گیری های شکوه جون و مامان کیارش و م ...

آفرین عزیزم

بازم استارت بزن تو میتونی💪💪💪

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706