2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806153 بازدید | 290067 پست
سلااااام پریسا جونم چه طوری عزیزم خوبی؟ منم خوبم شکر خدا. چه خبرا؟؟؟

خداروشکر منم کلی بلایای آسمانی داره میاد برامون سقف پارکینگ آب میداد همه همسایه ها کف دستشویی شون رو کندن امروز ما اول صبح یکی اومد قفلون رو شکست هزینه دادیم حالا هم اومدن حمام و دستشویی رو درست می کنن خونه بیچاره ام به فنا رفته شکوه جون می خوام موهامو بکنم از دستشون  

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
نمیدونم.حتما اونایی ک اعلام نارضایتی کردن ی فکری میکنن

سلام عزیزم حرص نخور دست شما و همه سرگروه ها درد نکنه با همین سخت گیری های شکوه جون و مامان کیارش و مامان الیسا من وزن کم کردم تازه رسیده بودم 74 قشنگ باربی شده بودما   قرنطینه نابودم کرد  

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچی سلامتی عزیزم در حال گشنگی کشیدنم روزه بیدم. گلنوشم غذا نمیخوره بخدا دیگه دارم دیونه میشم از دس ...

قبول باشه عزیزم التماس دعا💗💗

واای نگو بچه بدغذا خیلی سخته امیرعباسم همینه ب زور تو حلقش غذا میریزم😥😥

مفید واسه کودکانه دیگه .گفت هیجیش نیست گلوشو گوششو ضربان قلبشو همشو دید گفت همش خوبه همون استامینوفن ...

ببین دهنش برفک نزده یا دست و پاش دونه های ریز نزده. پسر منم اینجوری شده بود دو روز تمام تب شدید داشت. روز سوم علائمش دیده شد که گفتن ویروس دست پا دهانه. 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

گزارش# سلام‌سپیده جون ظهرت بخیر

ص👈شیر،خرما(۱۳۰)

ن👈کباب تابه ای بخارپز،روغن زیتون(۳۵۰)

م و👈سیب،بادوم(۱۰۰)

ش👈سالاد، تخم مرغ آب پز(۱۰۰)

مصرف آب👈۸لیوان

ورزش👈یه ربع تردمیل+قدرتی با دمبل چوب

مصرفی ومجاز👈۷۰۰

@sepiiiiiideh    

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

@pigili    

عزیزم‍ شما وزنتون خوب تغییر کرده،چقدر ورزش و چه ورزشایی روزانه انجام میدین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
گزارش.سرگروه#   روز فست سحری👈🏻۸ق پلو کته+۲ق خورشت کرفس😳 نصف ق عسل😋 افطار👈🏻اب ولرم +ع ...

سلام عزیزدلم خداروشکر خوبیم تو چطوری محیا گلی خوبه؟

قبول باشه عشقم عالیِس❤❤❤😆😆

هفته ای ی بار خونه تکوتی دارم

خوش بحالت بعد در حد عید تمییز میکنی؟ 

من ک حس جمع و جور الکی هم ندارم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
مفید واسه کودکانه دیگه .گفت هیجیش نیست گلوشو گوششو ضربان قلبشو همشو دید گفت همش خوبه همون استامینوفن ...

اره میدونم واسه کودکانه این بیمارستانی ک من گفتم اسمش کودکانِ

من پسرم یک سالو نیمشه دو  سی سی بهش میدادم موقع واکسنش

@مامانه_سیدکوچولو    

عزیزم‍ شما وزنتون خوب تغییر کرده،چقدر ورزش و چه ورزشایی روزانه انجام میدین؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
گزارش#   @مامان_الیساهستم     سلام عزیزم کالری مجاز 1340 کالری مصرفی 1300 صبا ...

سلام عزیزم.

این گزارش امروزته؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
گزارش# سلام‌سپیده جون ظهرت بخیر ص👈شیر،خرما(۱۳۰) ن👈کباب تابه ای بخارپز،روغن زیتون(۳۵۰) م و👈سی ...

سلام گلم ظهرشماهم بخیر💚

عالیههههه عزیزم حرف نداره👌👌👌👌👌👏👏👏

انرژی گرفتم اصلا💃💃💃💃💃💃💃

2706