2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806167 بازدید | 290067 پست
@مامان_الیساهستم   ص:یک لیوان شیر 150 ن:سینه مرغ کبابی 250 م وعده :دوعدد کیوی60 ش:سالاد ف ...

کاامل و مفید. افرین.

اگه فست با 500 تا550 میبندی پس کالری مجازت رو منهای 100 بکن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
منم سیمینم مامان باران خانوم ، از اشنایی تون خوشبختم نگین جان. از زحماتی که می کشید و وقتی که میذار ...

خوشبختم گلم خدا بارانتو حفظ کنه واست 😘😘😘😘فدات شم عزیز دلم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نام خدا..😅 ۱. سایز‌ کم‌میکنی، ممکنه وزنت کم نشه.. ولی چربی هات از بین رفته و عضلاتت قوی ...

مرسی 😘

پس الان دیگه ورزش کپل رو نمیرم

چربی‌سوزی ران رو میرم با فرمدهی باس، ن

سمیه من وقتی حرکات رو آروم میرم خیلی برام ورزش سخت تر میشه و نمیتونم ولی وقتی پشت سر هم میرم زود تموم میشه دیگه 😉

رونم هم پر از چربیه، یعنی چربی میاد تو دستم وقتی میگیرش 🙁اونارو که آب کنم درست میشه دیگه 👌

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
دومین روز رژیم امه فست گرفتم 😂😂😂😂😂خوابیدم دیگه دارم از حال میرم 😂😂😂😂😂

با ۷۰۰ ببندش خب.بعدشم گزارش بعضی بچه ها رو ببین مثلا سیب زمینی و تخم مرغ ابپز خوب نگه میداره .میان وعده الکی و بیخودی نخور اب زیاد بخور پاشو کاهو و گوجه خیار بخور.سرتو گرم کن.صبحانه دیر بخور یا نخور یهو ناهار بخور ببین چجوری راحتی دیگه

نوش جانت. عزیزم با بادمجون دوغ نخور. چون دوتاش سردی هستن. اگرم خوردی حتتتما یا خرما بخور. یا چای دا ...

مرسی گلم

خوب ک گفتی الان ماست آورده بودم بیرون دوغ بزنم،، پس نمیخورم 👌👌👌

به حکمتش دل بسپار 🌿

@هستی،بانو    

گزارش#  

صبحانه:تخم مرغ آبپز،شکلات تلخ و چای ۱۴۷ کالری 

ناهار:آبگوشت که من فقط گوشتشو میخورم بدون نان،سالاد فصل و ماست کم چرب حدود ۱۶۰ کالری 

م و:یک عدد سیب 

شام:خوراک لوبیا ۱۲۰ کالری 

کالری مصرفی:۵۰۲ کالری 

ورزش:یک ساعت دوچرخه یک ربع حلقه چالش شکم 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
ممنونم مهربونم، خیلی حرفات آرومم کرد عزیزم،، همینطوره ک میگی ممنوووووووووووونم😘😘😘😘

خداروشکر. ارامش از همه چی مهمتره💋💋💋

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
غر زدن نداریماااا جوجو  وگرنه چوقولیتو به الهه و زیبا میکنم😈😈😈😂😂😂

غر زدم مگه به تو وصیت میکنم اموال مو بین بچه های گروه تقسم کنید اموال زیادی هم ندارم ها یه کشو فقط گل سر دارم اونم بین خودتون تقسیم کنید خوشگل ترین اش یه گل داره وصیت میکنم برسه به الهه جون 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
@donyay_kochak     گزارش#   صبحانه=عسل(۱/۲ق غ) و نان بربری(کف دست۱/۵) چای=۱۴۰&nb ...

ممنون گلم گزارشت خیلی خوب بود موفق باشی 

سحر جونم از دست من که ناراحت نیستی 😢

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
مرسی گلم خوب ک گفتی الان ماست آورده بودم بیرون دوغ بزنم،، پس نمیخورم 👌👌👌

اره عزیزم نخور.

ماهی و برنج و سردیه. باهاشون ماست و دوغ نخور.

کنار ماهی و برنج هم حتما خرما بخور.

عزیزم من فشارم بد افتاده چیکار کنم سرم خیلی گیج میره صبح حالم خوب بود الان ضعف دارم نمیدونم بخورم نخ ...

خرما ، مغزی جات مویز بخور اگه احساس گشنگی داری کاهو و خیار بخور کالریشون خیلی خیلی کمه 

2706