2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805030 بازدید | 290067 پست
@donyay_kochak         گزارش# قبل از ظهر (رژیم شیردهی: وزن ۷۰ کیلو ...

خیلی خوب بود 💙💙💙💙💙

ورزشات کو گلم ؟؟؟

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل ببندش با گاز استریل ک عفونی نشه، 😥

بستمش😥ولی مامانم میگه بازش بزار روش خشک بشه ک بگیره زخمت😔روش پماد میزنم ک عفونت نکنه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
گلم یه بار دیگه گزارش دادی که 😊یه توضیحاتی  تو پست قبلم دادم اونا رو بخون 💙 خواهشا شیرینیای م ...

نه اینو حذف کردم یکی از بچه ها بهم تذکر دادم عزیزم خواستم حذف اش کنم نشد 😔😔😔

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728

گزارش#  

@سمیه1396      

سلام سمیه جون صبح بخیر

صبحانه:83گرم بربری+10گرم کره+1لیوان شیر3درصدچربی+30گرم مربا هویج=(512کالری)

میانوعده:1هویج+5تاپسته=(55کالری)

ناهار:250گرم خوراک لوبیا باقارچ=(200کالری)

میان وعده:1پرتقال+2تا لیوان چای+1بیسکوییت ساقه طلایی+3تا خرما=(183کالری)

شام:1تخم مرغ آب پز+40گ نان خشک+1گوجه+کاهو=(255)

ورزش:یه چالش ران، یه چالش شکم

کالری مجاز:1275

کالری مصرفی:1210

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
عزیزم تاپیک وزن تا شب باز بود تاپیک وزن رو اشتباه رفتی احتمالا  اون تاپیکی که اول اینجا گذاشتم ...

وزن رو تو تایپک نوشتم ولی به سرگروه نگفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
بستمش😥ولی مامانم میگه بازش بزار روش خشک بشه ک بگیره زخمت😔روش پماد میزنم ک عفونت نکنه

با اگر خواستی ظرف بشوری یا جایی رو تمیز کنی حتما دستکش دستت ات کن حداقل ،ان شاالله زود خوب میشه

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
باشه چشم میخونم  اره دیگه میرم از تل اونجا برنامه هستش واسه ورزش انجام میدم خودم 1سالپیش میرفت ...

اهان خوبه پس خودت واردی👏🤗همونارو برو

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2740
باشه حتما رعایت میکنم .کالری ۱۳۲۰ تا که رژیم باید ۱۲۲۰ تا بخورم من یکم زندگیم دست خودم نیست گاهی ممک ...

گاهی مثلا تو هفته یه بار مشکل نداره 😊 پس از اول درستش کن گژارشتو ببینم چیکار میکنیا 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
راستی رنگ پروفایلت چرا نارنجی نیست مگه گروه قهوه ای هستی 😄  از همون عکس هایی که گذاشتم ب ...

از همونجا بر داشتم نمیدونم چرا قهوه ای 

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
گزارش#     @sepiiiiiideh     سلام عزیزم تغییر دهتون را تبریک میگم صبحانه:1 ...

سلام عزیزدلم ممنون💗💗اسم کوچیکت چی بود عزیزم؟

باریییکلاااااا گلم خیلی خوبههههه👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

با اگر خواستی ظرف بشوری یا جایی رو تمیز کنی حتما دستکش دستت ات کن حداقل ،ان شاالله زود خوب میشه

اومدم خونه مامانم اخه خیلی بریده نتونستم بمونم دیگه درد داشتم😔

مطالب.مهم.گروه.قرمز#   ☝️☝️☝️☝️اینو حتما بخونید و وزناتونو همگی بگین @نیلوفر000000   ...

@عروسترکم    

وزن شروع ٩٣

وزن هدف ٦٥

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
گزارش#   @مامان_الیساهستم     @هستی،بانو     صبحانه عسل ۵گرم و ...

خوبه.

سعی کن از کالریت بالا نزنی عزیزم.

دقیقا ب اندازه کالریت بخور.نه بیشتر نه کمتر.

ورزش قدرتی هم بذار تو برنامت حتتتما. ک سایز کم کنی و اندامت قشنگتر بشه علاوه بر لاغری

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2706