2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
😆😆😆😆😂😂😂

دیانا  خدا را خوش نمیاد...

بچه مردم  یه سیستم سوزوند تا اسمت را یادش بیاره..😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیانا  خدا را خوش نمیاد... بچه مردم  یه سیستم سوزوند تا اسمت را یادش بیاره..😂

😂😂  عوارض روز نمیدونم چندم قرنطینه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
😂😂  عوارض روز نمیدونم چندم قرنطینه

و گرمیجات😆

سیستم ها زود داغ میکنه ...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
دومیه حالت خطرناکیه.. معلومه نقشه های بعد پارتی داره😂😂😂

😆😆😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام عزیزم سلامتی تو چه خبر چیکار میکنی سجاد بزرگ شده🥰🥰

اره جیگری شده انقد😍😃😃😃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
🔴 بچه ها گروه بندی رنگی رو دوباره انجام میدیم فکر کنم تو انگیزه خیلی تاثیر داشته ، من پنج کیلو پنج ...

عاقا من از رنگ قرمز بدم میاد😟😟😟

نمیشه ابی بزارم😆😆😆😆

2740
خانوما انگشت پام در رفته یه چند روز نمیتونم ورزش کنم چجوری کالری ورزشو بسوزونن

ای وای چ بد

حلقه بزن نمیشه؟🤔 یا ورزشای بالا تنه برو بازو و پهلو و شکم 

عاقا من از رنگ قرمز بدم میاد😟😟😟 نمیشه ابی بزارم😆😆😆😆

اگه آبی  رو دوست داری واسش تلاش کن استقلال✌🏻#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 بچه ها میخوام کیک فنجونی درست کنم💃💃 کسی تاح ...

سلام سپیده جونم خوبی

درست کردی یانه؟

من معمولا با ۸تا ق و۴ق شکر و۱تخم مرغ وکمی وانیل ویکمم رنده پوست پرتقال درست میکنم

مثل همون پنکیک 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
جدی داری از اول میخونی 😮  عید پارسال صفحه چنده؟

آره بابا برا فهمیدن نکات میخونم.الان اردیبهشت میخونم صفحه ۷۰۰۰،ولی خدایی سلام احوالپرسیا خیلی اون موقع ده بیس صفحه فقط احوالپرسیه که اونا رو رد میکنم.الان جایی هستم که شما و زی زی گولو و مائده بار دارین!😘😘😘😘

2706