2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805033 بازدید | 290067 پست
ميگن با من سر جنگ دارن  منم شمشيرم را از رو ميبندم براشون  برا من اصلا ني ني يارا نيومد ...

عجیبه هااا...

نی نی یار خالی بزن... 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلامممممممم عزیز دلممممم خوبی؟ دخترت خوبه؟ پسر کوچولوت چطوره؟😍😍😍😍😍 آخه چندین نفر زلفشون گره زد ...

زِ بی حیایی اغیار و بی وفایی یار 

به جان دوست که یکباره دلشکسته شدیم 

زلفم در گلوشون گیر کنه 🤣🤣 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايول ني ني يار خالي جواب داد ❤️❤️❤️😍

😎😎😎😎

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
خانوم ب اون نده😠😠😠😠😠😜😜

اصلا به هیشکی نمیدم اصرار نکنید جان من 😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
شاطر عباس ببند در نونوايي رو صبح شد ديگه  من بخوابم شب همگي خووووووووووش  بوس ب كلتون❤️✋ ...

بوس پسِ کله ات😂😍

2740
اره ترس داره ب خدا  شوهرم گير داده ك دخملم ٣ ساله شد يكي بياريم گفتم عمرا ديگه  بسه ميخو ...

اره بابا بیکاری تو این وضعیت 

منم دخترم از اب و گل درومد عشق و حالمو کردم تا الان تا بچت کوچیکه فعلا نیار 

بد موقعه ای نی نی یار ۵ را تک کردی😂😂😂😂 الان میزنه شَل و پلم میکنههه🥴

😂😂 چمیدونستم میخوای پشت پرده رو‌کنی 

اره بابا بیکاری تو این وضعیت  منم دخترم از اب و گل درومد عشق و حالمو کردم تا الان تا بچت کوچیک ...

فعلا نداريم ديگه تموم شد خواهرررررررر 

مگه چند سال ميخوايم عمر كنيم هي بشين بچه بزرگ كن 

منم حساس رو بچه اصلا خودمو دق ميدم 

خوابش ب موقع باشه غذاش ب موقع باشه 

مهموني نميرفتم ك خانوم ظهرا بخوابه 

ن ديگه اگه هوس بود همين ي دونه بس بود 

😂😂 چمیدونستم میخوای پشت پرده رو‌کنی 

همش تقصیر فردینه...... بد عادت شدیمم..

🤣🤣🤣🤣🤣درستش کردم

اقا من گردن نمیگیرممم🤣🤣🤣🤣

دستت طلا تو بگو پس  من فردا گودزيلا خونس نميشه  يا خودم بهش ميگم بعدا مرسي❤️

باشه کیانا عه نه مبینا نه ببخشید اوینا ای بابا دیانا اگه اسمت یادم موند بهش میگم 😂😂😂

2706