2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست

خداشاهده بچم دیشب تورختخواب گریه میکرد دلم واسه مامانجون تنگ شده😪😪

ازاین ویروس خسته شدم مامان کی تموم میشه دوباره بریم همه جا😪😪خو من چیکارکنم واسه این بچه اونوقت یه عده بیخیال🤕🤕🧐

بخدا گریه م گرفت براش

ب باباش میگ نرو سرکار اگ بری کرونا بگیری من چیکارکنم بابا

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
😪😪😪😪فایده نداره ک ایناهم میگن ما میدونیم کرونا نداریم میگم خو اگ‌یکی ناقل باشه چی 😑😑میگن اره ر ...

دقيقا فكر ميكنن كرونا و مرگو مير فقط واسه همسايس واسه خوده ادم نيست

من مادر شوهرم مريضه دير بريم ديدنش خيلي دلتنگ ميشه گريه ميكنه اون با اون مريضيشو سن بالاس فهميد اينا كه سنش پايين نميفهمن

فاميل مادر شوهرم از كرونا مرده از بعده اون مادر شوهرم ترسيد طفلي خيلي ميترسه هيحكسو راه نميدن😂😂😂

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا طبق قوانین پیش بری مثلا: اندازه کالاری مجازت، چیزای سالم بخوری تنقلات و هله هوله نخ ...

مرسی واقعا تلاش میکنم تو دوماه کم کنم.از دیروزشروع کردم خداکنه بتونمو رژیممو نشکنم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
خداشاهده بچم دیشب تورختخواب گریه میکرد دلم واسه مامانجون تنگ شده😪😪 ازاین ویروس خسته شدم مامان کی ...

اخي طفلي😔😔😔

به دختر عموم گفتم تو بچه كوچيك داري به خودتون رحم نميكنيد به اون طفل معصوم رحم كنيد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
عین من به خدا کت نمونده برام ،تمام سبزیجات وسیفی جات رو انقد میسابم که نگو😒😒

اره منم همینطوری😩😒

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2740
سلام گلم ، الهی شکر شما خوبید آره یه جا باشه که انگیزه رو بیشتر کنه خیلی خوبه منم از امشب میفر ...

خیلی واقعا تاثیر داره😍

انشاالله 🥰منتظریم🤗

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
سلام عشقم 😘😘

سلام میخوام عضو بشم چیزایی که تو پروفایلتون بود رو خوندم درمورد رژیم فقط الان نمیدونم برای عضویت باید چیکار کنم...

چون تاپیک های وزن وسایز و اینا هم قفل بود گفتم مستقیم از خودتون بپرسم...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
الکی😍😍😍😍😍😂😂😂😂😂😂 وای چه خوشحاااااااالم💃💃💃💃💃

جدييييي🙈🙈🙈💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

شماره ١ ميشه ٣٦/٣٨

شماره ميشه ٤٠/٤٢

با توجه به وزنت گفتم ٤٠ چون گشادم هست برات عزيزم

2706