2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806178 بازدید | 290067 پست
گروه سیاه هم بزاریم واسه بعد سوتغذیه 😂

نه سیاه میشه اولِ اول.. خط مقدم....

رنگ روم به دیواری هس🤣🤣🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام به خانم های مانکن وخوشگل،  الهه جان من امروز وزن نکردم چون چیزی قابل تغییر نبود قطعا برام ...

سلام گلم 

اتفاقا کار خوبی کردی وزن نکردی وقتی میدونیم خوب رعایت نکردیم و ممکنه کم نشده باشیم یا زیاد شده باشیم بهتره وزن نکنیم چون انگیزه کم میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیز دلم  الهه من اینجا توی سایت تورو مثل مامان تاپیک میدونم😍😙 تا الان 500 تا کالریم ...

😅😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
برای ورزشم فقط تردمیل میرم خوبه؟

تاپیک ورزش رو حتما بخون 

فقط هوازی کار کنی متابولیسمت میاد پایین و عضله میسوزونی حتما باید قدرتی هم کار کنی 

گذارش امروز من   

میان وعده صبح = شکلات تلخ + کاپوچینو+ معجون عسل

ناهار = سوپ جو

میان وعده عصر = شکلات تلخ +خرما+کاپوچینو+بیسکوییت

شام = پلو +خورشت کرفس

کالری مجاز 1178 = دریافتی 1164

15 دقیقه ورزش فرم دهی

نه سیاه میشه اولِ اول.. خط مقدم.... رنگ روم به دیواری هس🤣🤣🤣🤣🤣

اخه از سوتغذیه فوت کنیم سیاه میشه دیگه 😂😂

@سمیه۱۳۹۶

عزیزم امضام درسته؟من تازه واردم🤗

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
جانم نمیدونستم آذربایجان غربیم ،خوشحال شدم عزیزم شما کجایی هستین؟

من کرمانشاهیم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
اخه از سوتغذیه فوت کنیم سیاه میشه دیگه 😂😂

نه خداییش سیاه نباشه...چه از عقب ،، چه از جلووو....

ادم افسردگی میگیره تو گروه سیاه.. همش یاد مردن میفته...چه برسه به رژیم...😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گذارش امروز من     میان وعده صبح = شکلات تلخ + کاپوچینو+ معجون عسل ناهار = سوپ جو میا ...

نوش چونت.

شبا پلو نخور.

سعی کن هله هوله کمتر بخوری در روز. بیسکویت و کاپوجینو و اینا..... حداقل یکیش رو بخور

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
@سمیه۱۳۹۶ عزیزم امضام درسته؟من تازه واردم🤗

اره گلم

فقط وزن هدف یادت رفته😉

ای جااااانم فدات بشم😍😍😍😍 معرکس ممنووووووووون انگاری همین الان همرو بهم دادی عزیزم😘 شیرینیهای ...

نوش جووونت باشه عزیزدلم.

😙😙😙😙

2706