2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806003 بازدید | 290067 پست
اره واقعا ادم دلش میسوزه😘😩مبارکشون باشه فسقلی های شیطون😂😍😍😍 شاید برا تولد جوجه های ماهم اصلا ...

وای زیبا نگو که تولد منم فردایه😐

خودم به مامانم اینا گفتم هیچی نمیخوام تو این روزا برین بیرون بگیرین ولی تودلم حالم اینطوریه 😭😭😭😖😤

بهشون گفتم بذارین بعد کرونا یک تولد حسابی بگیرین 😎

ولی مشحخص نیست کی تموم بشه

وقتی هم که تموم بشه مدارس به کووووب شروع میشه و بعد امتحان ها😞

ولی ولش کن سعی میکنم الکی خوش باشم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط اینایی ک میاین گزارش میزنید چقدر عقده ای حقیر هستید، بدبخت اون مردی ک با شما زندگی میکنه بدبخت اون آدمهایی ک با شما نسبت دارن چطوری تحمل تون میکنن🤔🤔🤔

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
سلام عزیزم میگم من باوزن۸۵وهدف ۵۸ طبق گروه بندی های قبلی من چه رنگی میشم میشه رنگ گروهو برام بفرستی

سلام عزیزم 

گروه بندی نداریم که فعلا 

باید یسری تغییر بدم تو اون گروه بندیا چون اونجوری همه ابی بودن شاید تعداد گروه هارو بیشتر کردم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
باشه چشم یکبار دیگه هم گفتم که خاله جونم از بابت همین خوردن سرگه سیب برای لاغری به یک مریضی دچار شد ...

اهاا

چه عجییب...😰😰😰😰

حتما تو مصرف زیاده روی کرده.

یا داروی چیزی دیگه هم استفاده میکرده و به سرکه واکنش نشون داده...

اره حرفشون را گوش کن فرزندم...

اگه افتادگی فشار داری.. سیر نخور اصلا

چای دارچینی

تخم کتان پو‌در کن داخل ماست یا روی سالاد بریز بخور

زیره هم شنیدم خوبه

چای سبز(ولی کم بخور، اونم فشار را میاره پایین ولی نه اندازه سیر)

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
وای زیبا نگو که تولد منم فردایه😐 خودم به مامانم اینا گفتم هیچی نمیخوام تو این روزا برین بیرون بگیر ...

بگو هدیه نقدی بدن😅

تولدت هم پیشاپیش مبارک🥳🥳🥳🥳🥳🥳

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خوندم گلم در واقع بابد ۱۶۰۰ کالری مصرف کنم. بامداد جان شما میدونی یه نون لواش کامل چند گرم و چند کال ...

نه عزیزم دقیق نمیدونم چقدر میشه خودت حساب کن ببین یه لواش چند کف دسته هر یک کف دست ۳۳ کالری داره 

ماهی کنجد هویج سبزیجات رازیانه خوبه برای شیرت 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم شرمنده که من نبودن چند روزه اصلا حالم خوب نبود الانم تعریفی نیست حال احوالم

سلام خوبی عزیزم ازمایش رفتی؟ چیکارکردی با تو دلی؟ 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706