2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
انشاا.. عزیزم ب هدفت برسی ی نی نی خوشجل بیاری😚

مرسی عزیزم آره ایشالا دلم میخواد تابستون سال دیگه دومی را بیارم البته باید اول از همه گوزیلا را راضی کنم .

میگه همین یکی بسمونه ولی من دلم میخواد دوتا شون با هم بزرگ بشن که گلنوشم تنها نمونه

مهمترین تجربه ی من از رژیم لاغری:دوری کردن ازافرادی که انرزی منفی میدن هست .

من باوری به کمال گرایی افراطی ندارم  به تاپیک «من خودم رادوست دارم»@بانوآرتمیس سربزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن هفته پیشم75/500 بود امروز 74kg 😄😄😄😄😄😁😁😁😁😁😁😁

مبارکه 

واقعا شما خانم معلمی؟

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
مهمترین تجربه ی من از رژیم لاغری:دوری کردن ازافرادی که انرزی منفی میدن هست .

وای دقیقاااا 

گل گفتی

مخصوصا بعضی ها به من‌میگن ول کن دیگه‌مگه چقدر عمر میکنی لذت ببر از زندگی

اخه زندگی با یه عالمه چربی وشکم گنده وپهلوهای چند طبقه لذت بخش تره یه یه اندام زیبا‌ که خودت لذت ببری وشاداب بشی 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

[QUOTE=102293693]وای دقیقاااا  گل گفتی مخصوصا بعضی ها به من‌میگن ول کن دیگه‌مگه چقدر عمر میکنی

.من هم چندبار دچار شکست تورژیم شدم .

من باوری به کمال گرایی افراطی ندارم  به تاپیک «من خودم رادوست دارم»@بانوآرتمیس سربزنید
2740

بچها من دیروز از دست خواهرشوهرم خیلی ناراحت شدم..به من میگه صورتت روز به روز داره چاقتر و از هم دررفته تر میشه  

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

راهی ندارین صورت ادم زودی لاغر بشه؟ حالا همه همکارام بهم میگن صورتت خیلی خوبه رژیم میگیری مواظب باش صورتت اب نشه زشت بشی

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

Salam 

Manam khodamo vaznidam

Bi dashoori shodam 69.4

900 gram kahesh

💃💃💃💃💃💃💃

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
دوستای گلم خیلی خیلی دوستتون دارم هر وقت گفتم برام دعا کنید دعاتون درحقم جواب داده  مشکلم حل ش ...

خداروشکر عزیزم حل شد

گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..