2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
میانوعده عصرم چهارتا رطب خوردم ودولیوان چای سبز خوردم😋😋😋😋😋

دیروز رفتم‌از‌ افق کوروش یه بسته ۷۰۰ گرمی‌ رطب خریدم‌مارک‌فامیلا‌ چقدر گرووووننن ۶۴۰۰۰🤐🤐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز رفتم‌از‌ افق کوروش یه بسته ۷۰۰ گرمی‌ رطب خریدم‌مارک‌فامیلا‌ چقدر گرووووننن ۶۴۰۰۰🤐🤐

وااااا؟!

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من 40 دیقه حلقه زدم نیم ساعتم رقص و دوچرخه الانم برم یه ساعت پیاده روی

چیزی نمونده به تولد پسرم تو خیال خودم برا تولد امسالش هیکل قابل تحملی داشتم ولی انگار نمیشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
برااونا ک شروع رژیمن

جی ام چی هست

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
ممنوووووون عزیزم.😘😘😘😘😘

سلام الهام جون من نادم برگشتم چند وقتیه رعایت نکردم میدونی مشکله اصلیه من اینه که من اصلا نمیتونم چایی نخورم وهروقت م بخورم باید باقند باشه نمیتونم خرما جایگزین کنم چیکارکنم؟

وزن شروع ۷۰وزن هدف اول۶۵وزن هدف دوم۶۰ وزن هدف سوم ۵۵وزن هدف آخرم۵۰بهم انرژی بدین رژیممونشکنم دوستون دارم
2738
من 40 دیقه حلقه زدم نیم ساعتم رقص و دوچرخه الانم برم یه ساعت پیاده روی چیزی نمونده به تولد پسرم تو ...

واي چقد تو فاز منفي ميدي ب خودت دختر جون،،، 

هميشه ك پست هاتو ميخونم همينه😅😅

بابا يكم اميدواري و اراده رو چاشني كارت كن تمومه ب خدا

بچه ها شير برنج هر ملاقش چند كالري داره؟؟ ممنون

اندازه ی ۱ لیوان میشه ۲۵۰ کالری

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706