2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805627 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من هنو پری هستم🙈🙈🙈ولی پریدم رو ترازو با کمال خوشحالی تو تثبیت اضاف نکردم😍😍😍😍

افرین هستی بانو😍😍😍😍چقد ناخنای پات بلنده تو کفش اذیا نمیشی😁😁😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731

سلام بچه ها صبحتون خوش😚 از هفته پیش فقط ۹۰۰گرم کاهش داشتم.زیاد خوشحال نیستم البته شاید زیاد ورزش نمیکنم بخاطر اون باشه.ولی در کل راضیم و همچنان ادامه میدم💪

بچه ها سلام...🙋‍♀️
من صورتم زیاد پر نیست هروقت لاغر میکنم صورتم اب میشه از بس بهم میگن پشیمون میشم از کاهش وزن

عزیزم ب صورتت برس سیب زمینی رنده شده بزار روش؛صبحا خیار بخور اب زیاد بخور

ژله ام ناشتا با محاسبه کالری خوبه 🤗

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
از بس دیر لود میکنه عکسا  رو😢😢تا شات نگیری هم درست نمیشه😵سرعت سایت هم خیلی اومده پایین مال ش ...

واس منکه خوبه گوش شیطون کر🤤🤤

سلام بچه ها صبحتون خوش😚 از هفته پیش فقط ۹۰۰گرم کاهش داشتم.زیاد خوشحال نیستم البته شاید زیاد ورزش نم ...

سلام عزییزم ۹۰۰ عالیه افرین🤗🤗🤗🤗🤗👍هیچوقت از کاهش کمت گله نکن خدایی نکرده استوپ بشی با ۵۰ گرم کاهشم له له میزنی حتا🤕🤕

2740

وزن حال۷۳.۳۰۰

هدف۶۵

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
وزن حال۷۳.۳۰۰ هدف۶۵

وزن اولم ۱۲۵ بودم

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
افرین هستی بانو😍😍😍😍چقد ناخنای پات بلنده تو کفش اذیا نمیشی😁😁😁

ممنون😍😍😍😍😍اگه کوتاه باسه انگار یه چی کمه🙈🙈🙈نه عادت کردم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
فدات شم ممنون،، منم ميخوام بگيرم رفته تو ١٩ ماهگي،،، ولي موقع خواب چجوري بخوابونمش؟؟؟ الان هميشه ميخ ...

من شیر شبشوبرداشتم دوماه پیش الان دارم‌روزش رو تدریجی‌کم‌میکنم‌ولی خیلی گریه‌میکنه واسش‌ مثلا دیشب خوب‌بود ولی پریشب‌ دوباره یاد می‌می‌گرده بود

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام عزییزم ۹۰۰ عالیه افرین🤗🤗🤗🤗🤗👍هیچوقت از کاهش کمت گله نکن خدایی نکرده استوپ بشی با ۵۰ گرم کا ...

مرسی از دلگرمیت😘نه خداروشکر راضیم.خدا بده برکت😉

بچه ها سلام...🙋‍♀️
سلام عزیزم افرین همینم عالیه😘😘😘😘👍👍👍👍سعی کن رژیمتو بیشتر رعایت کنی تو روز هم نیم ساعت پیاده ر ...

ممنونم عزیزم

گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
2706