2752
2734
عنوان

عقدم خواهرشوهرام به داداششون تا حالا سلام ندادن

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نداره داداششون همسر من نیس؟آدم حسابش نمیکنن

احیانا شوهرت خودش زبون نداره؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عزیزم اینجا همه میگن به توچه خودشون بودن خاهرشوهراشون محل به شوهرشون نمیذاشت و شوهرشون هیم خودش کوچیک میکرد خرجشون میکرد سکته رومیزدن

بهترین کار اینه بالحن درست از شوهرت بپرسی خاهرات دلیلی داره محلت نمیدن میونتون شکرابه؟ همین

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

ببخشید ولی دنبال کارا و حرفای خاله زنک نرو از الان که عقدی 

واقعا روابط خواهر و برادری اونا به شما ربطی نداره 

هرچی هست بین خودشونه کاسه داغ تر از آش نشو 

رویا؟ نه ، آرزو؟ نه ، پس چی؟ فعلا فقط آرامش می‌خوام 

بعضیا این مدلین .خوابگاه که بودم صبح به صبح به همه سلام میکردم  بعضیا میگفتن چه قدر سلام میکنی   کلا براشون بی معنی بود

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

به شما چه... خواهر شوهر منم همیشه با داداشش دعوا داره. یاد گرفته بود بعد عقد ما هر وقت دعواشون میشد زنگ میزد به من شکایت شوهرم رو میکرد. یه بار خواب بودم ساعت سه ظهر. زنگ زد جیییغ و گریه. من اصلا نمی‌فهمیدم چی میگه. گفتم فلانی جان، هر جور قبل ازدواج ما با داداشت رفتار میکردی و دعوا رو حل میکردی، همون کار رو بکن. مگه تربیتش دست منه؟

همون شد که دیگه زنگ نزد.

و اینم بگم که تا قبل عقد خودش به من و داداشش زیاد احترام نمی‌گذاشت. مثلا ما بعد یک ماه می اومدیم خونه اونا. یهو میدیدی تا سه چهار ساعت بعد هم از اتاق نمی اومد بیرون. یه سلام نمیداد. 

بعد عقد احترام بود که جلو شوهرش به ما میگذاشت. منم یه بار که اومد دم در استقبال و روبوسی، گفتم آقای فلانی کاش زودتر این خواهرشوهر ما رو می‌گرفتی. قبلا یه سلام نمیکرد. الان چه مودب شده. 

سرررررخ شد گفت نه این جور نبود. گفتم چراااا بود. ما که بهمون محل نمیدادی یادمونه.

همون آبروش رفت، دیگه یاد گرفته اگر بخواد پشت چشم نازک کنه، جلو شوهرش میگم. 

شما هم صبر کن به وقتش

چقدر بد ذات و عفریته هستی . ان شاءالله چوبش رو بخوری عوضی 

طرف پنج سال سلام نمیکرده محل نمی‌داده، چیزی بهش نمیگفتم بد ذاتم؟

اینکه یه بار بهش یادآوری کنم که احترامش مصنوعیه، باید چوبشو بخورم؟

والا شما اگر طرفدار عفریته هایی که من نمیدونم. ولی فقط همین قدر بدون که این خانم و پدرش اموال ما رو با دوز و کلک بالا کشیدن. حاصل زحمت ده سال ما رو دزدیدن. 

ما هم دستمون به جایی بند نبود.

هنوزم میگیم برای رضای خدا که پدرش تنها مونده و کسی نیست ازش مراقبت کنه، قهر نکردیم.

دیگه امیدوارم هر کس آب قلبش رو بخوره. من جمله شما که برای یه سلام و علیک همچین نفرین های غلیظی می‌کنی 😂

2706