2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805808 بازدید | 290067 پست

هرکی‌منو میبینه متوجه تغیرم نمیشه به محض اینکه چادرمو باز میکنم تازه میفهمن‌اون زیر چه خبره😓

واینجوری میشن😯چقدر لاغر شدی

قیافه امشب جاری‌بنده بعد از ۵ماه همو دیدیم‌اصلا از روی صورت‌تپلیم متوجه نشد یهو اومدم بچو شیر بدم‌گفت وای😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯

چقدر لاغررررررررر شدی آب شدی دختر چیکار داری میکنی‌گفتم‌عههههه واقعا🤤🤣😂

مرسی🤣🤣🤣

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ان شاالله درس میشههه🙏🙏🙏 خدا حواسش به همه چی هسس اره ادم که عقد میشهه، انگار یه بار سنگ ...

فداتشم مهربون

واقعا برام خیلی دعا کنید

اسمم مهنازه تو دعات حتما اسممو بیار 😍😙

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
تا یه هفته  و دو هفته اوکیه امروز بعد صبحانه رفتم رو ترازو 55 بودم دقیق راستی باشگاهم ثبت نام ...

چه عالییییی ... ۵۵👌👌👌

پس دیگع نیازی به این رژیما نداری...

ورزش و رژیم را رعایت کنی، وزنت خودش پایین میاد😊

باشگاه هم خوبه... مخصوصا واسه فرم دهی و سفت کردن عضلات

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
 چه عالییییی ... ۵۵👌👌👌 پس دیگع نیازی به این رژیما نداری... ورزش و رژیم را رعایت کنی، وزنت ...

اره انشاءالله فرم دهی بیشتر کار میکنم 

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
فداتشم مهربون واقعا برام خیلی دعا کنید اسمم مهنازه تو دعات حتما اسممو بیار 😍😙

حتما مهناز جون

اسمت هم مث خودت نازه😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
هرکی‌منو میبینه متوجه تغیرم نمیشه به محض اینکه چادرمو باز میکنم تازه میفهمن‌اون زیر چه خبره😓 واینج ...

این مشکل همه ی صورت پرگاری ها هسس😁😁😁

باید لخت بشیم تا واقعیت پشت پرده را ببیند😁😁😁😁

سلام دوستای گلم ،دیشب و امشب با 1200بستم  میدونم فست بوده،ولی از صبح اب نداشتیم،اشپزی تعطیل شد ...

پیش میاد از این روزااا،،، اشکالی نداره...

به جاش فست روز شنبه را حواست باشه....

بقیه روزا ،،کالاریت و ورزش را خوب رعایت کن که یکشنبه ، بترکونی

💪💪💪

شوهرم داره ظرف میشوره🤤

منم بچه رو خوابوندم‌ 

الان فکر میکنه من‌چقدر دارم زحمت‌میکشم‌اگه بیاد ببینه پا گوشیم دعوامون میشه😂

برم‌برم 

شب‌بخیر👋

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
از  مدل ژلی بگیر ، وزنشم بالا باشه سبک‌نگیر .، چون زودی برات سبکی‌میکنه، دیگه اونقدر تاثیر‌تمی ...

این گردالیاش نمیره تو پهلوتون دردتون بگیره؟؟؟ یادمه بچه بودم از این پلاستیکیا داشتم فکر کنم بیشتر از 10 تا شکوندم ولی عاشقش بودم 

گروه آبی💙 وزن شروع ۶۸/۷۰۰ 😪 وزن الان ۶۴/۶۰۰✅🙃هدف تا عید ۶۰🤩هدف نهایی ۵۵😍🤩