2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805162 بازدید | 290067 پست
وای هستی نمیدونی من احساس میکنم چربی تو کله وجودمه همش خامه میخورم 😑

کتو لایف استایله یعنی به مدت کم گرفتنش هیچ فایده ای نداره 

من شنیدم پوستو خراب میکنه

ولی کلا از اینهمه حجم چربی متنفرم🙈

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
😀😀😀 دیدی مچتو گرفتم دیگه خالی نبندیاااا😛😛

😁😁😁😁

خداییش پیاده روی داشتممم در حد  ۳۶۰۰ تا قدم

تاکید میکنم ۳۶۰۰ تاااااا .....😆😆😆

شما فکر کنید ، مثلا من ، یه جند تا جالش هم رفتممم... طناب هم زدم... درازونشست و زیر شکمییی ..🤣🤣🤣

اخه اگه اون قسمت خالی میبود،،، عصبی میشدم، میرفتم انتخاری زدن..... 🤐🤐🤐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۰۰تا پروانه بیشتر نتو نستم بزنم عرق از همه جام راه‌افتاد😰😰😰😰

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
۵۹ زود نیس واسه تثبیت،،، صبر  نمیکنی یه خورده فاصلت با دهه ی ۶۰ بیشتر بشه؟؟؟  لب م ...

تثبیت کالری میرم ورزشمو واسه نیم کیلو کاهش در هفته میبندم باید روزی پونصدتا بسوزونم شام قبل نه بخورم تا افزایش نداشته باشم و برم رو دور کاهش

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2742
کتو لایف استایله یعنی به مدت کم گرفتنش هیچ فایده ای نداره  من شنیدم پوستو خراب میکنه ولی کلا ...

لایف استایل یعنی چی؟

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
همه میگن لاغر شده گونت اب شده

بر عکس منییی

من دوس دارم صورتم لاغر شههه،،،، صورت باریک شیکههه🤤🤤🤤

تازه سن را هم پایین تر میاره

هرکی به صورت نکاه کنه، بفهمه طرفش لاغره

صورت گرد،، هرچقدرم ، بدن لاغر بشهه،، بازم نمعلوم نمیکنه،، ☹️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
تثبیت کالری میرم ورزشمو واسه نیم کیلو کاهش در هفته میبندم باید روزی پونصدتا بسوزونم شام قبل نه بخورم ...

💪💪💪

موفق باشیی

2740

۱۰۰ تاشم خوبههه، عالیههه👏👏👏

همیشه باید از کم شروع کرد،، بعدش کم کم برد بالا..

بر عکس منییی من دوس دارم صورتم لاغر شههه،،،، صورت باریک شیکههه🤤🤤🤤 تازه سن را هم پایین تر ...

منم صورتم گرده.دقیقا انگار پرگال(پرگار)گذاشتن کشیدن😂😂😂😂

۱۰۰ تاشم خوبههه، عالیههه👏👏👏 همیشه باید از کم شروع کرد،، بعدش کم کم برد بالا..

انشاالله عزیزم.😘

اهااا راستیی

میدونییی بعد از اون  جشن تولده،،، دارم به فنا میرممم..

اولشش که هی پام پیچ میخورد هر طرف.. یه مدت نشد پیاده روی کنم... 

اون که بهتر شد...

با یه ندونم کارییی،،، چولاق شدممم،،، این خداییش من را از ورزش انداختهههه🤕🤕🤕

2706