2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804981 بازدید | 290067 پست
نه500تاروپرکن ضعف نکنی

شام خوردم شد ۴۳۸تا.یه شلیلم خوردم شد ۱۴کالری کلش شد ۴۵۲.

کالریم بسته شد.

۲۰۰طناب.نیم حلقه.۱۵رقص💃💃💃

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزن ضربدر ۳۰کم کم کالریتو اضاف کن

واسه قد 160

با چه وزنی خوش اندام میشه

2731
واسه قد 160  با چه وزنی خوش اندام میشه

از۶۴تا ۴۶ طیف وزنیه که در نظر گرفته شده.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

✨نکاتی‌ برای چربی‌ سوزی موثر

۱) در طول روز ۵-۶ وعده غذایی کوچک مصرف کنید.

۲) میزان دریافت پروتئین خود را افزایش دهید.

۳) میزان دریافت کربوهیدرات خود را کاهش دهید.

۴) در طول روز به مقدار فراوان آب بنوشید.

۵) از کربوهیدرات‌ها قبل از خواب استفاده نکنید.

۶) تمرینات هوازی را در برنامه هفتگی چربی‌ سوزی خود قرار دهید.

۷) از میان وعده‌های مضر استفاده نکنید.

۸) هر شب به مقدار کافی‌ بخوابید.

در آخر باید بگوییم که چربی‌ سوزی به هیچ عنوان کار آسانی‌ نمی‌باشد.حتی بسیاری از بدن سازان حرفه‌ای نیز به این موضوع اعتراف کرده‌اند که چربی‌ سوزی سخت تر از عضله‌ سازی می‌باشد!اما اگر این نکات را رعایت کنید به نتایج فوق العاده ای خواهید رسید.

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2738
❤❤❤خداروشکر میخام سوم شهریور برم تثبیت

ععع ب سلامتی

چیزی دیگه نمونده

انشاءالله زود ب وزن هدفت برسی

منم رژیم کتو گرفتم 4 روزه

تا یه هفته بشه برم شنبه رو ترازو ببینم چند شدم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
از۶۴تا ۴۶ طیف وزنیه که در نظر گرفته شده.

مرسی خانوم 🙏🙏🙏🙏

ععع ب سلامتی چیزی دیگه نمونده انشاءالله زود ب وزن هدفت برسی منم رژیم کتو گرفتم 4 روزه تا یه هفته ...

من از کتو بدم میاد🙈🙈🙈

خیلی ممنون خداکنه بشم ۵۹

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
رفتم پودر ژلاتین خریدم ناشتا بخورم خداکنه اثر کنه😊

صورتت مگه خیلی لاغر شده هستییی؟؟؟؟؟ 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من از کتو بدم میاد🙈🙈🙈 خیلی ممنون خداکنه بشم ۵۹

وای هستی نمیدونی من احساس میکنم چربی تو کله وجودمه

همش خامه میخورم 😑

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
۵۵۰تا خوردم ۵۰۰تام سوزوندم میدونم فسته و زیر ۵۰۰کالری اما دیشم ۵۵۰تا خوردم  😅 فردا انشالله ...

نوش جونت😋😋😋

ماکارانی را باید دیر به دیر و حجم کم بخوریم..خیلی خطریهه🤩

تو هم که خیلی وقته نخوردی، راستی کنار دستت سالاد و کاهو بزار که ترکیبی بزنی ،(طرح پیشگیری از انتخاری)

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706