2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805035 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم 😘😘 اگه ناشتا میخوردی قبل افطار بخور اگه بین غذا میخوردی تو سحری بخور یا وسط افطار  ...

سلام الهه جون خوبی عزیزم فندق چون چطوره

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
سلام الهه جون خوبی عزیزم فندق چون چطوره

سلام خوشگلم قربونت 😘😘

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم 😘😘 اگه ناشتا میخوردی قبل افطار بخور اگه بین غذا میخوردی تو سحری بخور یا وسط افطار  ...

ممنونم عزیزم 😘😘😘😘😘اخه قرص اهن بهترین زمانش ظهر هست جالا نمیدونم چیکار کنم !!!

راستی بهتر شدی ؟؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
 روغن هم اضافه کردی یا بدون دروغن؟

بدون روغن حتما امتحان کنید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
سلام هستی جون خیلی خوب بود 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 عزیزم فکر کنم 250 کالری مونده هنوز ,به نظرم با میوه م ...

سلام عزیزم،ممنون بابت راهنماییت😊😊😘اینجادورهمیم که بهم کمک کنیم😊غنیمته داشتن دوستانی مثل شما😍😍😍😘😘

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2738

من خودم طبعم یکم سرده

توی این رژیمم باید از سبزیجات زیاد استفاده کرد که طبع اونام اکثرا سرده

برای همین تصمیم گرفتم از دمنوش های گرم استفاده کنم که تعادل حفظ بشه و کالری هم بهم اضافه نشه

2706