2703
2553
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804552 بازدید | 290067 پست
اگ کمتر ازاون مقدار بخورم چی ؟؟

فکر کنم کمتر بخوری استپ میشی و وزنت کم نمیشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه شرح حال میدم لطفا اگه حوصله تون کشید بخونید و راهنماییم کنین قدم155 هست قبل زایمان60 کیلو بود ...

سلام عزیزم

دمنوش های گرم مثل زیره، دارچین، زنجبیل، بادرنجبویه و... استفاده کن که طبع بدنت گرم شه کالری هم نداره

اینجوری کم کم متابولیسمت میره بالا

2456
قبول باشه عزیزم منم روزم اگه خدا بخواد  ولی هیچ برنامه ندارم برا افطار فعلا حلقه در حد10 دیرو ...

ممنون عزیزم😊وهمچنین مهربونم منم دعاکن،

من از ظهر برای افطار برنامه میچینم که افطار سردرگم نشم ،اخه احتمال فنا دادن بسیار زیاده😁😁😁😁😁

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
پس چی کارکنم 😣😣😥

سعی کن همیشه تعداد کالریاتو پر کنی فقط روزای فست کمتر بخور تا ۵۰۰ کالری 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
اره منم بی حال بودم بعد همش شوهرم و پسرم پاچشو میگیرفتم😐😁شوهرم دیشب کادو تولد ی گل رز ا این تو ویت ...

زیباجون تولدت مبارک انشالله صدوبیست سالگیتو جشن بگیری،نوه هات همه کیک وبخورن یه ذرش هم بهت نرسه😁😁😁😁😁

مزاح نمودم😁😁صدوبیست ساله شی انشالله سایت بالای سر بچه هات😊وسالیان سال شادی خوشحالی تن سالم ودل خوش دوست مهربونم😘😘🎂🎁🎂🎁🎂🎁

سلام دوباره به همه دوستای گلم🌹🌹🌹🌹 چه خبرا چی کارا میکنین😊😊 امیدوارم همه لحظاتتون غرق در شادی ...

باریکلا👏👏👏آفرین بابت کم کردنت فقط یه کیلو مونده💪💪💪

برنامتم عالیه👌👌👌

منم سحری ده قاشق. پلو کته با سه قاشق قرمه سبزی خوریدم برا افطارم فعلا برنامه ای ندارم😀😀😀

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2714
سلام دوباره به همه دوستای گلم🌹🌹🌹🌹 چه خبرا چی کارا میکنین😊😊 امیدوارم همه لحظاتتون غرق در شادی ...

جیگرطلابسیارهم عالی بود،فقط مصرف همزمان،کشمش وتوت وخرما قندبالایی داره،فک کنم بایدبه حداقل برسونی،بازم ازیه نفرکه بلده بپرس جیگر.

وزن اولیه۷۱.وزن هدف۶۵.۶۴،۶۳،۶۲،۶۱،۶۰💪قد۱۶۵
سلام عزیزم دمنوش های گرم مثل زیره، دارچین، زنجبیل، بادرنجبویه و... استفاده کن که طبع بدنت گرم شه کا ...

من بیچاره تا یه چیز گرم بخورم، جوشام میزنه بیرون🙁

خیلی دوست داشتم از این دمنوش ها بخورم خیلی تعریفشونااااا شنیدم👍👍👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
مریم جون همه تقریبا رفتن ایناییم که اینجان عضو جدیدن😊البته نگار جون وبقیه هستن کماکان ماری جونم هست ...

چراااااا کجا رفتن😱😱😱😱

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
چراااااا کجا رفتن😱😱😱😱

شهرزاد گوشیش خرابه نیکی نمیدونم فک کنم کاری براش پیش اومده ماعده بخاطر نی نی کمتر میاد

مریم جون دید دوستاش رفتن کمتر میاد خلاصه دیگه همینجوری

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
باریکلا👏👏👏آفرین بابت کم کردنت فقط یه کیلو مونده💪💪💪 برنامتم عالیه👌👌👌 منم سحری ده قاشق. پلو ...

ممنون سارا جون😘،سحری هم نوش جونت😋😋😋ماروهم دعاکن🙏🙏

2706