2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سعی خودمم کردم نشد نمیتونم بینیمو عمل کنم چون صورتم زاویه نداره ممکنه کج دربیاد دکترم گفته دیود عمل ...

فکت عقبه با ژل درست میشه که 

ناخنم که چه عرض کنم من ناخن دارم اما نمازم میخونم این البته اعتقادیه نمیتونم دربارش نظر بدم بهت 

شوهره مگه کور بود از اول ک الان بخواد سرد بشه  درسته منم ب خودم میرسم آرایش و کاشت ناخن و کاشت ...

چقدر کار میکنی🤣🤣🤣

من نهایتش روتین پوستی انجام میدم

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪
2738
سعی خودمم کردم نشد نمیتونم بینیمو عمل کنم چون صورتم زاویه نداره ممکنه کج دربیاد دکترم گفته دیود عمل ...

اصلا آدم به پاشون نمیرسه چون زندگی رو ول کردن چسبیدن به بزک ودوزک وتو چشم بودن.ماها نمیتونیم ماها هدفای دیگه هم داریم 

مشهد که خوشگل نداره اونقدر /تهران و شمال  چی پس

اشتباه میکنی مشهد خیلی بخودشون میرسن و خیلی بروز و خوشگلن واقعا ما بعنوان زن محو بعضیا میشیم چه برسه به مردا

باشگاها همیشهههه شلوغه همشونم لامصبا خوش تیپ

یه چیزی بهت بگم.

من خانواده ای میشناسم که خانم همیشه به خودش میرسید از همه نظر،هیکل،مو،قیافه و....

بعد از ۱۲ سال زندگی همسر ۴۴ سالش عاشق یه دختری میشه که میتونم به جرئت بگم ساده ترین دختریه که در عمرم دیدم.تنها کاری که میکنه صورتشو میشوره،لباس پوشیدنش همیشه ساده و مشکی.

اون مرد ۴۴ سال میگه که ارزوی موی طبیعی موند تو دلم،دیدن چشمای بدون آرایش و هیچ بزک دوزکی.

از خانمش جدا شد و با اون دختر ازدواج کرد.

انقدر به این چرت و پرتا فکر نکنید.همه چیز زندگی غیرمنتظرست.همیشه همههه مدلی میشه مقایسه کرد.و مقایسه هم واسه خانماست هم آقایون.

با این حرفا نه خودتونو ازار بدین نه دیگرانو.هرجوری دوسدارین و لذت میبرین باشین.به هیچ چیز دیگه فکر نکنید.هرچیزی که بخواد پیش بیاد میاد

2706