2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805033 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم فقط من و تو اینجاییم بعد عید بامداد باید بهمون جایزه بده🤣

منم هستم ....‌😁😁😁😁😁

میام میخونم و میرم. شبا هم ورزشا رو انجام میدم😋😋😋😋 

اما خوب یکم کاکائو زیاد خوردم. روزی دوتا رو خوردم😖😖😖😖😖

❤👬❤
2728
منم دیگه بریدم نا ندارم اصن.یه ادم چقد طاقت زجروبدبختی داره آخه😭😭😭😭😭😭

من همین طور انگار با دیوار زندگی میکنم .اصلا باهام حرف نمیزنه محلم نمیزاره فقط بلده منو بچزونه خدا خودش بهمون صبر بده که بتوتیم به خاطر بچه ها مون زندگی کنیم حداقل.

سلام به همگی بسه دیگه سراتون رو از دیگ در بیارین عید تموم شد

✋☺

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
🤣🤣🤣🤣🤣سلام عزیزم‌ آولین آولین‌  @شهرزاد۹۳   ‌ شهرزاد جونم بیا دخی‌ شیرازی رو هم ...

سلام عشق جونم  عیدت مبارک😚😚😚😚

عید همگی مبارک 😍😍

اره میبینم که حسابی از خجالت خیک جونش درومده😂😂😂😂

اره تا جایی که ریپلایم کردی شات ۹۸ گرفتم😋😈😈😈😋

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2740
سلام عشق جونم  عیدت مبارک😚😚😚😚 عید همگی مبارک 😍😍 اره میبینم که حسابی از خجالت خیک جون ...

😂😂😂سلام سلام عزیز دلم 😙😙

خوبی خوش میگذره عزیزم 

دلم برات تنگولیییده😙😙

تیکر هدفمیییی   
😂😂😂سلام سلام عزیز دلم 😙😙 خوبی خوش میگذره عزیزم  دلم برات تنگولیییده😙😙

قربونت بشم 😍😍😍تو آمازون  که خوش نمی گذره  اینقد مهمون میاد و میره وشلوووووغه که سر دردم از صبح مادر دیگه بیخیالی طی میکنیم تا بگذره 😂😂بچه هاااااا کشششششتنمون فک کن ۳ تا گودزیلا زیر یک سقف ۲۴ ساعت😩😩😩😧😧😧😥😥😥😥

خدایا زودتر ۸ ام برسون 

😂😂😂سلام سلام عزیز دلم 😙😙 خوبی خوش میگذره عزیزم  دلم برات تنگولیییده😙😙

دل منم خیلی تنگولیده😚😚😚☹☹☹

گوز.تو.شلوغیای.فامیلی#   🙄🙄🙄

قربونت بشم 😍😍😍تو آمازون  که خوش نمی گذره  اینقد مهمون میاد و میره وشلوووووغه که سر دردم ...

عزیزم .😚😚خدا صبرت بده عیبی نداره خوش باش تا بهت سخت نگذره😙😙

ایشالا سلامت باشید و خودش 

تیکر هدفمیییی   
2706