2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804829 بازدید | 290067 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
🤗🤗🤗😍😍😍عیییدت مبارک 😙😙😙 عزیز دلم ممنونم ایشالا سال خوبی برای شما و گل دخترت باشه😗😗

فدای تو بشم خدا کنه این جوری باشه من که امیدی ندارم چون سال و خیلی بد تحویل گرفتم بدون فرش و با گودزیلا هم طبق معمول قهر بودیم.خلاصه خیلی گریه کردم.

فدای تو بشم خدا کنه این جوری باشه من که امیدی ندارم چون سال و خیلی بد تحویل گرفتم بدون فرش و با گودز ...

منم طبق معمول با قهرو دعوا و گریه تحویل کردم.انشالله خدا بهمون آرامش بده😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
منم طبق معمول با قهرو دعوا و گریه تحویل کردم.انشالله خدا بهمون آرامش بده😭😭😭😭😭

مثل من خیلی حالم بده الان ار خونه باباش اینا اومدیم خونه من و گلنوش تو سالن هستیم اون تو اتاق داره کتاب میخونه.خسته شدم از این زندگی

سلااااام

عیدتون مبااااارک

من امروز گند زدمممممم

غذا زیاد نخوردم

ولی شیرینییییییی...ای وااااای

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

امروز و به ساب شوک میرارم....فردا فست زیر پونصد میگیرم ...البته که آرزو بر جوانان عیب نیس...انشاالله...

فردا مهمونی های مهمی نداریم یعی میکنم با میوه سر و تهش و نم بیاااارم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
مثل من خیلی حالم بده الان ار خونه باباش اینا اومدیم خونه من و گلنوش تو سالن هستیم اون تو اتاق داره ک ...

منم دیگه بریدم نا ندارم اصن.یه ادم چقد طاقت زجروبدبختی داره آخه😭😭😭😭😭😭

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
منم دیگه بریدم نا ندارم اصن.یه ادم چقد طاقت زجروبدبختی داره آخه😭😭😭😭😭😭

عزیزم😞😞😞😞😞😞 خوب تو که اخلاق شوهرتو میدونی سعی کن باهاش بحث نکنی. با دعوا و قهر که نشکلی حل نمیشه

❤👬❤
2706