2737
2734

من ی رفیق دارم بعد ما بحثمون شد بحث اونجوریم نع ولی خب کم محلی میکنیم

سر اینکه این خانم در طول عید زنگ و پیام من زد منم سراغی ازش نگرفتم

بعدش تعطیلی تموم شده امده میگه ک تو رفیق نیسی و اینا

کم محلی کردیم 

بعد امد پیشم گفتش قهر نباش فلان بیسار

بعدش امروز ی اتفاقی براش افتاد ک گریه کرد ولی من نرفتم پیشش ارومش کنم

الان عذاب وجدان دارم

شما جای من بودین چیکار میکردین؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
قصد داری نشون بدی برات مهمه اون آدم یا برات مهم نیسن؟ جواب سوال رو به خودت بده

نمیدونم 

فقط عذاب وجدان دارم ک رفیقم بود بالاخره باید میرفتم ارومش میکردم با اینمه مسیله مهمی نبود

عزیزم اون رفیقت حساسه و  شما رو خیلی رفیق میدونه ک توقع داشته تو تعطیلات عید ازش خبر بگیرید

دیگه حداقل امروز گریه کرد میرفتی بغلش میکردی دلداریش میدادی دیگه رفاقت به چ درد میخوره 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
2740
اگ دوسش نداری کات کن رفاقت بلد نیسی اصلا  اون حق داشت ازت ناراحت باشه ک سراغشو نگرفتی

خب مگ اون سراغ منوگرفت؟؟ 

منم خودم تو فکرش بودم ولی اون رفته بود دنبال خوشیش روز تعطیلی اخرین روز م رسید پیام من داد

اگر من رفیق نیسم پیام ندادم اون ک رفیقه چرا پیام نداد؟؟

فکر کنم شما قید این دوستی را زدید  اگه نمیخواین ادامه بدید بهش بگین

نمیدونم

واقعا ی لحظه میگم قیدشو میزنم ی لحظه میگم نع

چون واقعا بعضی جاها من از خودگذشتگی کردم بخاطرش ولی اون نکرد

داخل روز حساسش بودم جوری ک خوانوادش براش رب ساعت وقت نمذاشتن من شبو روزم گذاشتم پاش تا بهترین تصمیم بگیره

نمیدونم واقعا ی لحظه میگم قیدشو میزنم ی لحظه میگم نع چون واقعا بعضی جاها من از خودگذشتگی کردم بخاط ...

نمیدونم عزیزم 

فکراتو کن ببین کدوم طرف ترازو سنگین تره 

دوستی باهاش و یا قطع ارتباط 

چقدر باهاش حس خوب میگیری و به پیشرفتت کمک میکنه و راز نگهداره و حواسش بهت هست 

وکلا چه معیار هایی به عنوان دوست نوب داری و اون این نیاز هارا براورده میکنه یانه

2706