2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست

سلام سلام مهدیه جون رکورد زدی افرین

کاهش وزنا مبارک

من از امروز بدون تقلب روزی ۱۰۴۰کالری میخورم

و ۱۰۴۰میسوزونم

تا الان ۱ساعت حلقه زدم

وزن هم نکردم

و اینکه پرونده زایمانم پیدا کردم ۴/۵/۹۳سالی ک ارمان ب دنیا اومد ۵۷کیلو بودم با یک شکم پر

پس هدفم میشه ۵۰

🙏🙏🙏🙏خواهش میکنم کمکم کنید فکر کنید اول راهم

وزن شروع ۵۷    وزن هدف برای تولدم ۲۹آذر۵۰      خدایا کمکم کن ارادمو قوی کنم
بامداد جون سلام منم ميخام لاغرشم ميدوني مشكلم شكممه بعد از زايمان هنوز برنگشته سرجاش☹️☹️☹️☹️

سلام عزیزم توضیحات پست اولو حتما بخون 

برای شکمت هم ورزش کنی جمع میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای سها قشنگم مرسییییییییی😍😍😍😍 نمیدونی چقدر چقدر چقدر حرفات بهم حس خوب و انگیزه داد فدات بشم ...

سلام کاهش وزنت مبارک خانوم خوشگل و خوش اندام

وزن شروع ۵۷    وزن هدف برای تولدم ۲۹آذر۵۰      خدایا کمکم کن ارادمو قوی کنم
2728
آره خب اگه اونا رو حساب کنم فک کنم 66 باشم

همینکه کاهش داشتی حتی شده 100 گرم یعنی بدنت داره به رژیم جواب میده. نگران چیزی نباش فقط ورزشاتو بیشتر کن. متابولیسم بدنتو بالا ببر  

2738
سلام عزیز دلم   تثبیت رفتنت مبارک عجقم       مائده جون تو نزدیک به 90 کیلو ب ...

سها تو نزدیک به نیم ساعت نبودی راستشو بگو‌ کجا رفته بودی 

رفته بودی سقا خونه دعای کمل بخونی ؟😝😝

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بچه ها من یه مشورت میخواستم من الان از اردیبهشت تو رژیمم اونم رژیم سفت و سخت بدون ناخونک زدنو تو م ...

عه سلام جیگرم خوبی ...چون رژیم سفت و سخت گرفتی ذهنت از نظر روانی کم اوورده ...از بس به خواسته های لذیذ نه گفتی خسته شده وگرنه بدنت اتفاقا سرحال تر از قبله و می دونم که بیشتر از این جا داره تا لاغر بشه و یا ورزیده تر بشه ....ماها چون رژیم طولانی رو تجربه کردیم عادت کردیم به رژیم خصوصا شما عزیزم چون مدتت طولانی تر از من هست...مثلا من اگه ی پرس غذا بخورم همون هوسمو می گیره دیگه نمی رم شام هم مثل قبل ی پرس دیگه بخورم هوای خودمو دارم می تونی هوساتو تقسیم هم بکنی مثلا اخراین هفته پیتزا اخر هفته بعد نون خامه ای ...یعنی ماها انقدر زحمت کشیدیم اینجوریه برامون بدون برنامه نباید دیگه غذا بخوریم،بخوریم کوفتمون می شه...حالا من با خودم تصمیم گرفتم که از حد معمول وزنم کمتر بشم تا مثلا اگر هوسونه یا تو مهمونی ای بود جلو.چشم بقیه یا ی غذای معمولی رو بتونم بخورم ولی یادت باشه کالری شماریتو اصلا فراموش نکن و دو روز قبل اینکه مهمونی بری حسابی ورزش و فستتو برو.که وقتی تو مهمونی ی شکلات مثلا خوردی اون.کوفتت نشه... حالا تو خونه باز هم  جبران می کنی بعدش ...نمی دونم به شما این تصمیم من کمک بکنه یا نه مائده جون ❤🌷😍

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2706