2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806064 بازدید | 290067 پست
چرا هست عزیزم. ولی اجباری نیست.

سلام مرسی عزیزم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

@donyay_kochak    

#گزارش

صبحانه:یه لیوان شیر +۳ عدد بیسکویت ساقه طلایی=۲۸۱ کالری

ناهار:برنج ۷ قاشق+سینه مرغ ۱۰۰ گرم=۳۲۸ کالری

شام:املت ۵ قاشق+نان سنگک یه کف دست=۲۸۵ کالری

میان وعده:توت فرنگی ۱۰ عدد+زردآلو ۸ عدد+خیار دو عدد+،خرما ۵ عدد=۳۲۰ کالری

چالش آب ۷ لیوان

کالری مصرفی :۱۲۱۵

کالری مجاز:۱۲۸۰

ورزش شکم و پهلو با چوب ودمبل

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از تو زیاد حرفیده بودم😁 والا منو ول کنی همش اینو میگیرم😂😂😂 دوس دارم خیلی. ورزش زیاد میکنی؟؟ ت ...

توضیح دادی برام ممنونتم😘نمیدونم چرااینقده سخت وزنم کم میشه😒ورزشم کم نیست ۱:۳۰ورزش میکنم

2731
ای ول مبارکههههه♥️♥️♥️♥️♥️حال خوبت را دوس دارم عشقممم🥰🥰🥰

مرسيييييييي عشقققم😘😘😘😘😘

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
امشب عروسی دعوتم😒😒😒سعی میکنم از مجازم بالا نزنم‌😔 ورزش ک نکردم 😑😑 دیروزم فقط پیاده روی😑 یک ...

اضافه نميكني عشقم مطمعنم

خوش بگذره عزيزم💋💋💋

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

گزارش#  

صبحانه:بربري+مربا البالو+خامه+چاي(١٤٥)

ناهار:كوكو سبزي+گوجه+خيارشور+لواش(٤٠٠)

عصرونه:خرما+چاي(٤٢)

شام:سوپ ورميشل+پيتزا+سس كچاپ و مايونز{پيتزاش خيلي خيلي خيلي كم پنير بود ايتاليايي بود كلا نونشم نازك بود همه چيش كم بود}(٦٠٠)

مصرفي:١١٨٧

مجاز:١٢٤٨

ورزش نكردم كمر درد دارم

ابم زياااااد خيليييي زيااااد فكر كنم باز رفت بالا ده ليوان

@mamanali95    

@سمیه1396    

بچه ها  چجوری  تگ میکنید کسی رو بهم یاد بدید

عزیزم اول @ میذاری و بعدش بدون اینکه فاصله بذاری اسم کاربر رو مینویسی .ی لیست باز میشه.از اونی اون لیست کاربر مورد نظرت رو انتخاب میکنی و میزنی روش.

و بعدش فاصله رو میزنی .آبی رنگ میشه. اونجوری تگ میشه و تو اعلاناتش میاد.

امتحان کن

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ممنون گلم آره سیرشدم اولین باربودنخودآب میپختم یه کاسه کوچیک کلی سیرم کرد😅😅

نخود آب چیه؟؟؟😂😂😂.

غذای برره س؟؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

@شیرین_آردا    

سلام عزیزم من حالم اصلا درست نیس فشارم پایینه تا ظهر 700تا خوردم صبحانه پفیلا خوردن ناهارم یکم آش دوغ و کوفته برنجی دیگه غروبم یکم زردآلو خوردم حالم بده بزور گوشی دستمه خبر مرگ کسیم شنیدم اصلا اوکی نیستم ببخشید برای گزارش

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
😂😂😂😂غذای عرباست یبارگفتم امتحانش کنم ببینم چیه لب لبی بهش میگن😅😅

اها لب لبی. اره شنیدم.

زنداییم جنوبیه ازون شنیدم.

حالا چطور درست کردی.

2706