2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805067 بازدید | 290067 پست
من نفهمیدم چند تا بزنیم هر هفته چند تا بهش اضافه کنیم ؟

دقیق نخوندم میرم میبینم میگم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

📣📣📣📣📣📣📣 بچه های سبز 💚💚💚💚💚💚💚 ✔️فردا حتما ناشتااا اول صبح. سایز بگیرید بفرستید تو ...

سمیه من قبلی رو ندارم آخه😕

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
وای مرضیه جون انقدر استرس دارم 😢 امروز میخوام برم دکترنمیدونم چی میشه چی میگ و.... اصلا هرجاخوندم ...

دکتر براچی زهرا؟؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
سلام پریناز جون گزارش#   ص:لواش+کره عسل پنیر خرما۱۹۹ ن:لواش نصف +آبگوشت+گوشت کوبیده+سبزی خ ...

سلام عزیزم 

🖒💜💜💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
وای مرضیه جون انقدر استرس دارم 😢 امروز میخوام برم دکترنمیدونم چی میشه چی میگ و.... اصلا هرجاخوندم ...

ریپم نکردی آجی شانسی دیدم اسممو پستتو خوندم

چیشده 🥺🥺🥺

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها امروز سایز کشیه لطفا ناشتا سایزاتونو بگیرین و بگین

@دیاناجوون    

@somayehh    

@ستاره_دنباله_دار11    

@النا123    

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
راستی یه سوال داشتم شکلات تلخ چاق نمیکنه؟

سایز

2740
عزیزم اگه میشه من چند روز گزارش ندم پسرم واقعا اذیت میکنه یه ریز گریه میکنه     حتما مراع ...

سایز

😍😍😍😘

کجایی خانومی گزارش دیشب چیشد؟

صفحه۱۳۳۵۱ سمیه جون چالش ورزش گذاشته 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلام عزیزم

@سمیه1396    

من سرکه سیب خودم پز ها آماده شدن. روزی چقدر بخورم که تاثیر خوبی داشته باشه و چجوری؟؟

من نفهمیدم چند تا بزنیم هر هفته چند تا بهش اضافه کنیم ؟

ببین 15 تامیزنی بعد یکم استراحت مثلا تو استراحتت یکم درجا بزن بعد دوباره 15تا میزنی هفته اول

هفته دوم دوتا 20تا

هفته سوم دوتا30تا

همینجور هفته ای 10تا اضافه میکنی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد