2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805067 بازدید | 290067 پست
اگه تو خونه ترازو داری بدون لباس وزن کن ک دقیقتره.

آها آره دارم باشه مرسی از راهنمایی هات❤❤❤

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
من ماسک گلاب و گلیسرین تو نت دیدم خیلی تعریف کردند،اینطور نوشته بود که گلیسرین و گلاب مخلوط میکنی با ...

من فقط میخام پوست صورتمو تورژیم سفت کنم. برعکس صورتم لاغر تر شده شوهرم میگه بهت میاد ولی میترسم پوستم شل بشه .هرشب باگلاب وخیار آبرسانی میکنم .هفته ای یه بار پاکسازی وماسک نشاسته وسفیده تخم مرغ میزنم.شب درمیان سفیده تخم مرغ میزنم .پس این روش شمارو هم امتحان میکنم  .ممنون گلم❤

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها مگه نگفت پست نزارین 😑😑😑😑😑😑🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
@مامان_الیساهستم     گزارش#   سلام  سحری املت+نون تافتون  ...

سلام گلم.

خیلی خوب و سالم خوردی عزیزم فقط زولبیا بامیه ت یه مقدار ناسالم بوده. بقیش خیلی خوبه.

ایشالا ک فردا خوش خبر باشی. همتون البته😊😊😊

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2728
گزارش#   @عروسترکم     صبحانه،چای،مویز،نیمرو،نان  ناهار،سینه مرغ، ...

قدرتی هم انجام بده گلم

قند رو حذف کن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام گلم. خیلی خوب و سالم خوردی عزیزم فقط زولبیا بامیه ت یه مقدار ناسالم بوده. بقیش خیلی خوبه. ایش ...

اره کارو خراب کرد این مهمونیا رو نمیشه کاری کرد.

ایشالله عزیز دلم.😍

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@مامان_الیساهستم     گزارش# صبحانه یه کف دست نان و نصف قوطی کبریت پنیر نهار ...

آفرین گلم.

عااالی.

ورزشاتم پرفکت💪💪💪💪.

ایشالا فردا خوش خبری😊

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2740

@kiarash_mami    

گزاااااااارش# سلام

سحری:سبوس گندم+شامی کباب+نان=270

افطاری:سوپ2ملاقه+سینه مرغ+هویج پخته+سبزی خوردن+2قاشق برنج=178

آب 8لیوان میخورم

ورزش چالش تپل

کالری مصرفی تا اینجا562 بقیه کالریم دو قاشق بستنی میخورم

گزارش#   صبحانه:يه ليوان شير+خرما+٣٠ گرم بربري+١٠ گرم پنير+٣ عدد گردو(٣٦٣) ميان وعده:پرتقال( ...

چقد کربو خوردی دختر.

شب پلو خوردی.

فست نگرفتی جرا؟

فردا وزن کشیه عزیزم. هفته قبل خوب نبودی. این هفته هم بد بود .

فک نمیکنم کاهش خوبی داشته باشی.زیاد دل به رژیم نمیدی هاااا. خرابش نکن دیگه.از فردا یه همت کن و زودی ب هدفت برس و تثبیت و خوش اندامی و تماااااام.

ایشالا ک خوشحال میشی فردا😊

من اگه فردا ۵۰۰ گرم از وزن هفته ی قبلم کمتر باشم بهت قول میدم هفته ی بعد و بدون یک اتم خطا ی غذایی ر ...

انشالله داری من دلم روشن ک کاهش داری💪❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
قدرتی هم انجام بده گلم قند رو حذف کن

عزیز خونه هستم قند اصلا نمیخورم ،مهمونی بودم مجبور بودم،

عزیز قدرتی تا ۳روز نمیتونم اصلا ورزش کنم،موهامو ریباندینگ کردم تا ۳روز نباید اصلا عرق بزنه

💕💞
من ماسک گلاب و گلیسرین تو نت دیدم خیلی تعریف کردند،اینطور نوشته بود که گلیسرین و گلاب مخلوط میکنی با ...

منم یکی از دوستام استفاده میکنه. خییییلی پوستش و صورتش عالی شده.

سلام مينا جونم  عشقم ببخشيذ ك ميان وعدم اينطوري شد چشم  و اينكه نميدونستم حتما اجباريه ت ...

سلام عزیز دلم🤗🤗

اره فیت حتما حتما باید شنبه و سه شنبه باشه

الان اگه فردا خیلی کاهش نداشتی مال اینکه امروز فست نبودی..ولی اشکال نداره

۳۹ گرم نون خوبه عزیزم

اره دیگه کتلت شما سیب زمینی نداره

و اینکه بیسکوئیت هم بوده

سلام عزیز دلم خوبی گل پسرت خوبه  دلم برات تنگ شده بود

سلام گلم منم دلتنگت بودم خداروشکر خوبه دس بوسته، گل پسر خودت چطوره😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪