2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
بچه ها امروز تو رختخواب زنبور نیشم زد رفتم دکتر سرم قندی برام نوشت با آمپول و قرص ترسیدم سرم قندی بز ...

آخه من چی بگم به تو😒سرمتو ببر بزن😒هیچی مهم تر از سلامتی نیست

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
آخه من چی بگم به تو😒سرمتو ببر بزن😒هیچی مهم تر از سلامتی نیست

سه تا آمپول زدم قرصم خوردم ولی هیچ دردش کم نمیشد ورمشم لحظه به لحظه بیشتر میشد

برگشتم تو کوچه خانم همسایه مونو دیدم دستم رو دید یه گیاهی برام آورد گفت بپز و بزار روش ببندش باور کن تا گذاشتم روش عین بادکنکی که سوراخ بشه ورم دستم خابید خیلی خوب بود ولی هنوز خیلی درد داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش یه دارویی بود میزاشتم رو پاهام اینجوری بادش میخابید و سایز کم میکرد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

مهمان امروزم میگفت از بالا تا کمر لاغر شدی رو به پایین سرجاشه  من6 کیلو کم کردم همشم ورزشام پایین تنه س

دوچرخه و حلقه و پیاده روی و ورزشای ران و پهلو

2728
تا الان214کالری مصرف کردم رژیم سیب و ماست کسی گرفته؟ چقدرکم میکنه؟

سلام گلم هر وعده یه فنجون ماست و یه سیب زمینی کوچیک باید بخوری 

ورزشم باید داشته باشی. بستگی به متابولیسم بدنت  داره چقدر کم کنی 

من ۳ روز گرفتم ۱ کیلو کم کردم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
😂😂😂 عزیزممم خوب کاری میکنی به صورتت برس 😘😘😇 رسیدگی خیلی تاثیر داره 

عشقم تو بهم انگیزه دادی به خودم برسم فدات بشم.

فقط وازلین و بعد از حمام به ساقه مو بزنم یا کف سرم؟

بعد اینکه موهام باید نمدار باشه یا خشک.

عکساتوو شب دیروقت بزاار که منم باشم پلیزز😊😊😊

باشه عزیزم..اگه هم نبودی اومدم بگو بازم میذارم عشقم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
دوستان لطفا بگید شام و ناهارتون چی بوده و هست...ایده بگیریم برای روزای فست

من ک بیشتر سوپ میپزم..هم کالریش پایین هم برای من سیر کنندس

بعصی وقت ها هم تخم مرغ آبپز با کاهو و گوجه 

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
مهمان امروزم میگفت از بالا تا کمر لاغر شدی رو به پایین سرجاشه   من6 کیلو کم کردم همشم ورزشام پ ...

همش ۶کیلو؟خب با ۶کیلو که معلوم نمیشه بالای ده کیلو میشه کاهش😍😍😍خیلیم معلوم میشه💃۴کیلو دیگه کم کنی متوجه منظورم میشی

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2706