2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
بزن من روزی ۱/۱۵ساعت میزنم...قبل عید با بچه ها چالش داشتیم تا روزی ۲/۳۰ساعتم میزدیم...

نه اغفال نمیشم جایگزین بوگو😫😫

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اغفال نمیشم جایگزین بوگو😫😫

😂😂😂چرخونک بگیر بزن...جایگزین حلقه‍ فقط چرخونکه...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
ورزش# شماره ۶ ،زینب جون این حرکتا اثر گذارن فقط باید مداومت داشته باشه وچند ماه انجام بشه تا اثر کن ...

عالیه 😍😍😍خدا جونم یعنی میشه شکمم کوچیک بشه.اینم میزارم جزو برنامه هام

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
منم امروز ۱٫۱۵بزنم؟خیلی حال میده.😍😍😍

منظورم ۱ساعت رب در روز میزنم...زمانش فرق نداره گلم....اما اگه بخوایید میتونیم چالش ساعتیش بکنیم...مثلا نیم ساعت ۱۰صبح...نیم ساعت۳بعدازظهر....نیم ساعت ۷شب...نیم ساعتم ۱۰شب...هر وقتشو تونستید اعلام کنید و شروع به زدن کنیم...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
😂😂😂چرخونک بگیر بزن...جایگزین حلقه‍ فقط چرخونکه...

چرخونک دارم😍😍😍باشه اینم میزارم جزو ورزشم انشالله سری بعد برای سایز دور کمرم کم بشه🤩

چرخونک دارم😍😍😍باشه اینم میزارم جزو ورزشم انشالله سری بعد برای سایز دور کمرم کم بشه🤩

من دور کمرمو با حلقه از ۹۴ رسوندم ۸۶ و دورباسنمم از ۱۱۶ به ۱۱۲

2738
من دور کمرمو با حلقه از ۹۴ رسوندم ۸۶ و دورباسنمم از ۱۱۶ به ۱۱۲

عالیه خدا قوت من کمرم باریکه نسبت به همه جام فقط شکمم بزرگه😞برای همین فقط تمرکزم روی شکمه 

آره خیلی خوفه اولیشو من ۱۲میزنم هستی؟

هستم...بیا یه ساعتایی مشخص کنیم و اعلام کنیم...اینم در نظر بگیر که ۱الی۲ساعت بعد ورزش هیچی به غیر از آب و دمنوش نمیشه خورد....

2706