2733
2739
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5043 بازدید | 205 پست
از ۷ ماهگی تو اتاق خودش خوابیده نه دو ماهگی بعضی افکار اینقدر یخ‌زده و سنتی هستن که نمی‌تونن روش‌ها ...

این افکار سنتی نیستند عزیزم به علت سندروم مرگ ناگهانی نوزاد باید تا دو یا ۳ سالگی توی اتاق پدر و مادر بخوابه اگر انگلیسی بلدی مقالات رو بخون سایتارو بخون حتی میگن نوزاد نباید توی تخت با مادر و پدر بخوابه خطرناکه میگن نوزاد نباید پتو و بالشت داشته باشه بهتره که لباس مناسب تنش کنین یا دمای اتاق رو مناسب نگه دارین و علت دیگش هم از لحاظ عاطفیه که روی شخصیت نوزاد تاثیرگذار هست من که شبا کلی شیر خوردم مامانم داده دندونام هیچیش نیس 

اصرار به اینکه من عاقل و باسوادم شما نفهمید و بیسواد من مادر خوبم شما مادر اخ و بد خون هر انسانی ر ...

عزیزم کامنت من رو دوباره بخون فدات شم. 

با عذرخواهی تمام، من بدون توجه به اسم کاربری ، خطاب به هر دو طرف این بحث نوشتم . چون شخصا این موضوع رو جزو چیزایی میدونم که از یه جایی به بعد ، بحث درباره ش بی فایده و فرسایشی هست .  روش خود من اینه که وقتی به چنین جایی رسیدم ، دیگه ادامه نمیدم چون تربیت و بزرگ کردن کودک بخش بزرگیش شخصی هست و بستگی به هزار چیز توی یه خانواده داره .

اینو من میگم که خودم چند ورک شاپ کاربردی تربیت کودک برگزار کردم .😗

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه افراط نه تفریط 😏 من همون اندازه که تو قرآنم اومده میدم توام ببین کانادایی چی میگن اونو بکن موفق ...

قرآن ساعت خواب و بیداری بچه‌ها رو مشخص کرده؟ اگر هست بدید من هم بخونم خیلی جالبه برام

تا جایی که می‌دونم خداوند در قرآن گفته شب را مایه آرامش شما قرار دادیم

حالا که یه بچه آروم و خوش قلق داره چرا آرزو میکنی خدا بهش بچه بدقلق بده؟ایشونم نظرشو میگه.دختر منم ش ...

من اصلا دعا نکردم بچه بدقلق داشته باشه

ایشون خیلی محکم میگه من این جوری خواستم و شد منم ارزو میکنم بچه ای با خلقیات متفاوت از این یکی خدا بهش بده تا متوجه بشه چیزی نیست که ما تعیین کننده باشیم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2731
منم همینطور حساسم  الان ک دخترم 10 سالشه هم میگم آب خواستی مامان صدا کن خواب آلو نرو تو آشپزخو ...

خدا حفظش کنه به نظرم درستش همینه مارو اونجوری بزرگ کردن الان بد شدیم تو خارج اینارو میگن که بچه ها از اولش مستقل باشن به هیچکی نیاز نداشته باشن و وابستگیشونم به خانواده خیلی کم باشه که اینجا به درد نمیخوره

دقیقا. اصلا میدونی بچه تنا پناهش مادرشه. واقعا متعجبم از مادرایی که با بچشون مثل آدم بزرگا رفتار میک ...

اینجا به ما می گن در طول روز تا می تونید بغل و بوس کنید قبل خواب کلی برای بچه وقت بزارید نوازش بوس بغل شعر بخونید بچه نیاز با عاطفه مادر داره دریغ نکنید ولی شب موقع خواب هست. اتفاقا اینجا به مفهوم بغلی شدن بچه اعتقاد ندارن حتی می گن آغوش بخرید حتما و در طول روز لچه رو بزارید توش و ببندید به خودتون تا بچه بفهمه شب مال خواب هست صبح مال عشق و محبت. تازه این روش که نمی گه شب بچه بلند شد شلاقش بزنید که😃😃 بازم باید بری بوس و نوازش. قبل خواب سیر بخوره حتما تا طول شب بیدار نشه. 

هیچ روشی حتما درست نیست هر روشی خوبی و بدی خودش رو داره. شما باید ببینی کدوم رو دوست داری.

اینجا به ما می گن این روشها "بیشتر" برای بهبود‌ و نگه داشتن کیفیت زندگی پدر و مادر هست. اعتقاد دارن مادری که شب بهتر بخوابه در طول روز بهتر می تونه به بچه محبت و رسیگی کنه کمتر عصبی و افسرده میشه و بچه داری براش خاطره شیرین تری هست

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆

آب میخواد پاشه بره بخوره یا شب بالاسرش آب بزاره تشنه شد بخوره

یعنی چی هروقت تشنه شد شما رو صدا کنه براش آب ببری.پس فردا میخواد بره تو جامعه باید مستقل باشه و از پس کارای خودش بربیاد

قرآن ساعت خواب و بیداری بچه‌ها رو مشخص کرده؟ اگر هست بدید من هم بخونم خیلی جالبه برام تا جایی ...

خوب داری حرفو میپیچونی من نگفتم شبا گفته نخوابن😒گفتم گفته تا دوساگی باید هروقت بچه شیر خواست و نیازش بود چه شب چه روز باید شیر بدی نه که از دو ماهگی جداش کنی که مثلا از اول مستقل بودنو یاد بگیره درستش این نیست

2738
عزیزم کامنت من رو دوباره بخون فدات شم.  با عذرخواهی تمام، من بدون توجه به اسم کاربری ، خطاب به ...

دقیقا حرف شما رو منم گفتم

نحوه تربیت و برخورد با بچه مختص مادر هست

کسی نمیتونه نسخه زندگی خودشو برا بقیه بپیچه

دقیقا من از اول بحث سعی دارم همینو به دوستان بگم

این افکار سنتی نیستند عزیزم به علت سندروم مرگ ناگهانی نوزاد باید تا دو یا ۳ سالگی توی اتاق پدر و ماد ...

هر بچه‌ای متفاوته

اتفاقاً این موارد رو که گفتین دیدم و خوندم به جز خوابیدن تا دو سه سالگی کنار پدر و مادر

در مورد بالش هم خیلی‌ خوندم اما ترجیح خودم هست که به خاطر ریفلاکس یه بالش نازک حتماً زیر سرش باشه

هر چند فقط به خاطر دندون‌ گاهی ریفلاکس می‌شه ولی من به بالش خیلی اعتقاد دارم

بچه‌‌ام عاشق پتوشه ولی چون زیاد روش رو می‌اندازه همیشه آستین بلند نازک و پیژامه تن‌اش می‌کنم. گرمایی هم هست و اکزما داره تو گرما بدن‌اش می‌ریزه بیرون دونه‌دونه می‌شه. برای همین تو اتاق‌اش دماسنج گذاشتم که حواس‌ام بهش باشه

منم همینو میگم حداقل تا شش ماهگی باید شیر شب داد از دو سالگی به بعدم باید عادتش بدی تو اتاق خودش بخو ...

دو ماهگی اشتباهه. کی گفته بچه دو ماه رو باید جدا کرد. تا ۴ ماهگی اکثر بچه ها کولیک و رفلاکس دارن و خطر sids (مرگ ناگهانی نوزاد در خواب) بالا هست بنابراین حداقل تا ۴ ماهگی باید در اتاق والدین باشن ولی در گهواره جدا بخوابن

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆
خدا حفظش کنه به نظرم درستش همینه مارو اونجوری بزرگ کردن الان بد شدیم تو خارج اینارو میگن که بچه ها ا ...

دقیقا چون خودمون این جوری بزرگ شدیم 

الان هم دخترم توکارهای خودش کاملا مستقله 

و خیلی هم احساسی رفتار میکنه نسبت به من و پدرش 

وجدانم قبول نمیکنه بگیرم بخوابم باخیال راحت و بچه توتاریکی برای ی آب خوردن  بترسه بره سریخچال 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
اینجا به ما می گن در طول روز تا می تونید بغل و بوس کنید قبل خواب کلی برای بچه وقت بزارید نوازش بوس ب ...

آفرین من با این حرف شما مشکلی ندارم خیلی ام عالیه و منم اون کارارو میکنم خوابمم سر جاشه ولی نمیتونم قبول کنم که نوزاد دوماهه رو که هنوز چهار پنج کیلوعه جدا از خود بخوابونی و شیر شبشم حذف کنی

اینجا به ما می گن در طول روز تا می تونید بغل و بوس کنید قبل خواب کلی برای بچه وقت بزارید نوازش بوس ب ...

منم خیلی دوست داشتم پسرم خوش خواب بود شب تا صبح میخوابید تا منم بخوابم و استراحت کنم

به قدری پسر من بدخواب هست که منو از اوردن بچه بیشتر به طور قطعی پشیمون کرده

منم خیلی دوست دارم توی اتاق خودش بخوابه یا حتی توی اتاق ما پایین تخت بخوابه

اما متاسفانه خوابش افتضاحه

به اندازه ای از خوابش به قلب و روحم درد وارد شده که حد نداره

من اگه کانادا بودم مطمئنم تک تک دکترا رو درمونده میکردم کلا تزشون تغییر میکرد😂

هر بچه‌ای متفاوته اتفاقاً این موارد رو که گفتین دیدم و خوندم به جز خوابیدن تا دو سه سالگی کنار پدر ...

یک خانمی اتفاقا بچش تو سه ماهگی بدون دلیل میمیره و فقط این اتفاق لحظه ای بوده اینجوری نیس بگی من هر ساعت سر میزنم در اتاقش بازه راجب سندروم مرگ ناگهانی نوزاد بخون حتما اگر دوست داری جدا بخوابه یک دوربین تو اناقش بزار و به پاش یک چیزهایی هست میبندن دقیق نمبدونم اسمش چیه اگر بچه ضربان قلبش و تنفسش بره یا ضعیف بشه سریع آلارم میده بهت

2706