2737
2739
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 205 پست
این افکار سنتی نیستند عزیزم به علت سندروم مرگ ناگهانی نوزاد باید تا دو یا ۳ سالگی توی اتاق پدر و ماد ...

واقعا خوابیدن نوزاد بین پدر مادر کارخطرناک و اشتباهی 

دایی همسر من توی خواب دستش میفته رو صورت نوزاد و بچه خفه میشه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
آفرین من با این حرف شما مشکلی ندارم خیلی ام عالیه و منم اون کارارو میکنم خوابمم سر جاشه ولی نمیتونم ...

پستشو یه بار دیگه بخون گفت از اواخر ۶ ماهگی جاش رو جدا کردم

دو ماهگی شیر شب رو قطع کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن تو شخصیت بچه تاثیر میزاره الان تو اروپا تبلیغ میکنن سینتونو همش بدین هر وقت بچه خواست بعد بخاطر ...

عزیزم خداییش خطر sids تا دو سالگی نیست. میشه لینک یه مطلب معتبر رو برای من بفرستی که می گه sids تا دو ساله.

بعدم سرچ کن همون sids تا زیر یک سال هم چه قدر کم بچه رو تو دنیا کشته. خیلی کمه  آمارش ولی باید احتیاط کرد.

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆
آفرین من با این حرف شما مشکلی ندارم خیلی ام عالیه و منم اون کارارو میکنم خوابمم سر جاشه ولی نمیتونم ...

من کجا گفتم نوزاد دو ماهه رو جدا کردم؟ نوشتم ۷ ماه‌اش بود.‌ از ۲ ماه به بعد کم‌کم شیر شب‌اش رو قطع کردم چندین روز طول کشید و حدود ۳ ماه‌اش بود که دیگه نخورد. تا ۷ ماهگی توی تخت کنار تخت خودمون می‌خوابید

2728
دو ماهگی اشتباهه. کی گفته بچه دو ماه رو باید جدا کرد. تا ۴ ماهگی اکثر بچه ها کولیک و رفلاکس دارن و خ ...

دوستمون میگن از دو ماهگی شیر شب نمیدم و جاشو جدا کردم والا منم تا شش ماهگی کنار تختمون تو گهواره خودش میخوابید برای شیر شب حتما پا میشدم و مینشستم شیرشو میدادم بعد میزاشتم سرجاش که یکم بزرگ شد تو گهوارش نخوابید ماهم الان زمین میخوابیم کنارم کمی اونطرف تر منو شوهرمم کنار هم میخوابیم موضوع از کجا به کجا رسید😁

منم خیلی دوست داشتم پسرم خوش خواب بود شب تا صبح میخوابید تا منم بخوابم و استراحت کنم به قدری پسر من ...

خانومي روانشناسها و دكترايي كه اين نظريات و دادن مثل هر نظريه ي ديگه اي اكثريت و عموم و شامل ميشه و كاملا درست و كاربردي و جواب پس داده شده هست...

همون دكترا در كنارش اشاره ميكنند كه استثنا هم وجود داره كه ميشه فرزند من و شما 

البته اين استثنا بودن زماني مورد قبوله كه تك تك راهكارها رو از ابتدا درست پيش ببريم اما بازم جواب نده اونموقع فرزند ما ميره تو اون درصد كودكان بد خواب و بد قلق كه شامل عموم بچه ها نميشه.

دو ماهگی اشتباهه. کی گفته بچه دو ماه رو باید جدا کرد. تا ۴ ماهگی اکثر بچه ها کولیک و رفلاکس دارن و خ ...

Babies between 1 and 4 months old are most at risk for sudden infant death syndrome (SIDS), and 90 percent of cases occur in babies under the age of 6 months. 

but SIDS is still the leading cause of death for babies between the ages of 1 and 12 months. Even though there's no sure way to prevent SIDS, you can take steps to reduce your baby's risk.

2738
نوشتم ۷ ماه‌اش بود جداش کردم. ای خدا 😫

زمان خوبی جداش کردی

البته از نطر علم روانشناسی

منم توی ۶ ماهگی سعی کردم جدا کنم اما به قول مامانم باید خوابی میبود تا بتونم جدا کنم😐

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
زمان خوبی جداش کردی البته از نطر علم روانشناسی منم توی ۶ ماهگی سعی کردم جدا کنم اما به قول مامانم ...

تازه دکتر بچه رو عوض کردم و دکتر جدید گفت باید نزدیک یک سالگی جداش می‌کردی اما شاید شخصیت بچه شما اینطور ایجاب کرده!

دکتر اول‌اش که اصلاً در این موارد هیچی نمی‌گفت و من ازش نمی‌پرسیدم بعد به دلیل هم کم‌حرفی‌اش عوض‌اش کردم

راستی من بچه رو یک دفعه‌ای جدا نکردم

سعی می‌کردم در طول روز تو تخت اتاق‌ش بخوابه تا عادت کنه

بعد که به تخت اتاق‌اش عادت کرد گذاشتم‌اش اونجا و چند شب هم بیدارباش بودم نزدیک‌اش ولی راحت خوابید

زمان خوبی جداش کردی البته از نطر علم روانشناسی منم توی ۶ ماهگی سعی کردم جدا کنم اما به قول مامانم ...

بچتون چندماهشه؟خیلی سخته که شب نمیخوابه دختر منم تا حدود دوماهگی شبا تا ۲ بیدار بود.مامانم گفت سیر نمیشه بخاطر اون نمیخوابه.

شبا بهش یه شیشه ترنجبین میدادم حسابی سیر میشد و خوب میخوابید بعد که به خواب شب عادت کرد ترنجبین رو کم کردم و بعد قطع کردم

خانومي روانشناسها و دكترايي كه اين نظريات و دادن مثل هر نظريه ي ديگه اي اكثريت و عموم و شامل ميشه و ...

اره قبول دارم

خودمم توی ۶ ماهگی هم سعی کردم شیر شب رو حذف کنم هم جاشو اما نشد

یادمه یه بار سه چهار ماهه بود یه شب شیرخشک نداشت همسرم فراموش کرد بخره دیدم گناه داره دوباره بخواد بره چیزی نگفتم

ساعت ۲ نصفه شب از گرسنگی یه جوری جیغ میکشید به پهنای صورت اشک میریخت تا همسرم بره بخره و بیاد چند بار نفسش رفت

کبود شد لباش میلرزید

بعد دوستمون میگه از دو ماهگی شیر شبشو قطع کرده

حاصرم نیست قبول کنه که خودش قطع نکرده بلکه خود بچه قطع کرده

من کجا گفتم نوزاد دو ماهه رو جدا کردم؟ نوشتم ۷ ماه‌اش بود.‌ از ۲ ماه به بعد کم‌کم شیر شب‌اش رو قطع ک ...

اولا که تو اون پستت فکرکردم کلا جای خوابشم جدا کردی معذرت میخوام که توام قبول کن پستای منو دقیق نخوندی چون اون حرفی رو که من از اولش گفتم که درسته تو گفتی نه بعدش دوستمون گفتن گفتی درسته حالا بی خیال ولی بچه رو حداقل تا شش ماهگی باید شیر شب داد همون که دوستمونم گفت تا هفت کیلو که شد بچه خودش کمتر بیدار میشه برای شیر شب خلاصه دیگه اینا گذشته هرکی یه عقیده ای داره موفق باشی 

بچتون چندماهشه؟خیلی سخته که شب نمیخوابه دختر منم تا حدود دوماهگی شبا تا ۲ بیدار بود.مامانم گفت سیر ن ...

الان ۱۵ ماهشه

تا ۷۲ روز بعد تولدش نه روز خوابید نه شب

وقتی که نوزاد باید حداقل ۱۸ ساعت میخوابید پسر من نهایت نهایت ۶ تا ۸ ساعت میخوابید اونم به صورت یک ربع نهایت نیم ساعت

چندتا دکتر بردمش برای خوابش همشون گفتن مدلش این جوریه باید صبر کنی تا خودش بخواد که بخوابه

الان خیلی بهتر شده ولی در کل توی خواب خیلی بیقراره

هرچقدر تکی بیداری اروم و بی سر صداست توی خواب بیقراره

وقتی ۶ ماهش بود من یک ساعت صبح میخوابیدم زمانی که بیدار میشد

تصور کن

بیدار که میشد من میخوابیدم اونم صداش در نمی اومد

واقعا خوابیدن نوزاد بین پدر مادر کارخطرناک و اشتباهی  دایی همسر من توی خواب دستش میفته رو صورت ...

حالا من کلی ازش فاصله میگیرم خوابم سبکه ولی بازم خطرناکه

2706