2733
2734
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

5043 بازدید | 205 پست

خانما من با شوهرم نمیخوابم از وقتی بچه دار شدم چون ردی تخت با دخترم میخوابم الانم ۴ ماهشه

بخاطره شیر دادنش سختمه گریه میکنه چیکار کنم آیا این عادیه 

خانمایی که بچه شیر میدن با نوزاد چیکار میکنن من نوزادم تو تخت نمیخوابه گریه میکنه وقتی چشاشو باز مبکنه منو فقط میبینه ساکت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رو تخت خودتون نخوابونید اشتباهه...من تا ۶ ماه از تخت کنار تختی استفاده کردم بچه کنارم تو تخت خودش می‌خوابید. از اواخر ۶ ماهگی هم کم‌کم جداش کردم. الآن یک سال‌شه و تو اتاق خودش می‌خوابه

شما هم از ۶ ماهگی کم‌کم عادت‌اش بدید تو جای خودش بخوابه 

2738

دخترم یه ماهشه از همون اول تو حال باهم میخوابیم دخترم تو گهوارشه منو شوهرمم پیش هم بعصی وقتام دخترمو پیش خودم میخوابونم واسه شیردادن اذیت نمیشم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
رو تخت خودتون نخوابونید اشتباهه...من تا ۶ ماه از تخت کنار تختی استفاده کردم بچه کنارم تو تخت خودش می ...

موقع شیر دادنش چیکار کنم کجا بهش شیر بدم عادت داره خوابیدنی شیر بخوره

دختر منم اونجوری بود البته من تا شش هفت ماهگی رو تختش میزاشتم بغل تختمون دیگه نصفه شبا سختم میشد هی از تختش برمیداشتم بعد شیر میزاشتم جاش الان یه سالیه تختارو جمع کردیم رو زمین میخوابیم جای دخترمو کنارم پهن کردم من و شوهرمم کنارهمیم میگن نباید جدا خوابید بینتون سردی میشه حتی بچه هم نباید بینتون باشه

رو تخت خودتون نخوابونید اشتباهه...من تا ۶ ماه از تخت کنار تختی استفاده کردم بچه کنارم تو تخت خودش می ...

برای همه بچه ها این روش رو نمیشه انجام‌داد

پسر من از همون بدو تولد باید یه نفر موقع خواب کنارش میبود

خیلیریلکس بیدار میشه نگاه میکنه کسی پیشش هست یا نه

اگه بود که دوباره میخوابه وگرنه پامیشه راه میفته تو خونه

خواب گردی ارث باباشه

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

منم اوایل که پسرم کوچولو بود جدا میخوابیدیم چون بچم گریه میکرد شوهرمم باید میرفت سرکار نمیتونست پیش ما بخوابه ولی الان همه تو هال میخوابیم ولی بازم اگه پسرم دیر بخوابه شوهرم میره تو اتاق

خدایا شکرت
2706