2737
2739
عنوان

جدا خوابیدن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 205 پست

منم بچم اصلا خوابش مرتب نمیشه یا شب خیلی زود میخوابه یا صبح میخوابه یا ظهر

در کل بعد تولدش دیگه نتونستم کنار همسرم بخوابم الانم کم کم شوهرم بیدار میشه و ما کم کم میخوابیم

😔😔

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اینجا همه بی عقلن فقط شما عاقلین عاقل اگه به جای بحث دقت میکردی منم اولش حرف دوستمونو گفتم که ح ...

من ادعای عقلانیت نکردم. گفتم اون خانم خیلی عاقلانه نوشتن. پزشک‌ها هم نظرات‌شون یکی نیست. شما اگر دوست دارید تا ۶ سالگی شیر شب بدید

بچه ها من هیچ وقت تو نی نی سایت نفهمیدم چرا رفتار و عکس العمل آدمها اینطوریه . یعنی سر هیچ چیزی ( دقیقا هر چیزی ) باید تنش و ناهنجاری و دعوا بشه ؟! هر تاپیکی با هر موضوعی .

صدالبته که توی دنیای بیرون هم همینیم. نی نی سایت فقط یه ماکت کوچک از دنیای بیرون ماست. هرکسی میگه من بر حقم و چنان اصرار بی جا و کودکانه ای روی موضع خودمون داریم که عقل حیران می مونه ...

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2728
من برای هیچ‌کس نسخه نمی‌پیچم. فقط بر اساس صحبت‌های حرف دکترها نوشتم حالا هر کس خودش و بچه‌اش از بدق ...

دکترا حرفاشونو بر اساس یه سری مطالب علمی میزنن

نه بر اساس شکم بچه من

همه میدونیم شیر شب برای دندان بچه خوب نیست

ولی اینو من و شما میدونیم نه معده این بچه ها

مثه اینه من به شما بگم ۱۰ قاشق برنج بیشتر نخور

شاید این مقدار برای شما و سیر کردن شما کافی نباشه

شاید برای یکی دیگه زیاد هم باشه

ادما با هم قابل مقایسه نیستن

مادری اگاه و با سواد و فهمیده هست که پا به پای خلقیات فرزندش پیش بره نه اینکه یه برنامه رو بهش دیکته کنه

اینم درست نیست شما هرکی نظرش مخالفت باشه بی ادب و بی منطق بدونی هرکی نظرش با شما یکی باشه با منطق و باسواد و همه چی تموم و اکی

یه کم سعی کن به حرفا و مفهوم و مقصود ح فا بدون در نظر گرفتن عقاید خودت فکر کنی

موفق باشی

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
من ک خیلی حساسم و این حساسیتم طبیعی خودمون شبا تشنه نمیشیم ؟ضعف نمیکنیم بچه شیرخواره باید شب شیربخور ...

منم هر یه ساعت ناخودآگاه بیدار میشم ببینم جاش خوبه روشو میکشم یکم تکون بخوره میفهمم آره خیلی شده نصف شبا آب بخواد که زود میرم میارم همین که خورد میخوابه قرار نیست که چون شیر شبو حذف کردیم جدا از خودمون بخوابونیم که البته من هنوز شبر شب میدم اگه جدا بود آب خواستنای نصف شباشو از کجا میفهمیدم میدید هیچکی نیست اونم میخوابید فکر کن بچه ی کوچیک بیدار بشه ببینه هیچکی پیشش نیست تصورشم برا من سخته منی که مادرم با اون یکیا چه فرقی دارم پس

دکترا حرفاشونو بر اساس یه سری مطالب علمی میزنن نه بر اساس شکم بچه من همه میدونیم شیر شب برای دندان ...

بنده بعضی از حرف‌های دکتر رو که متوجه می‌شم به سبک زندگی خودم و بچه‌ام نمی‌سازه رو کار ندارم و این‌قدر بی‌سواد نیستم که واو به واو حرف دکتر رو عملی کنم. حرف‌هایی که می‌بینم درست و به درد بخوره رو سعی می‌کنم عملی کنم

در ضمن شما بسیار یک‌طرفه به قاضی می‌رید من هیچ توهینی به کسی نکردم برعکس سیل اشک و آه و دلسوزی برای بچه‌ام روانه شد و متهم به بی‌رحمی شدم 

یک مقدار کمتر جهت‌دار بنویسید

2740

هربچه متفاوت شیرخوردن و خوابیدنش 

و طرز رفتار هرکسی بابچه ش متفاوته 

دخترمنم اوایل زیاد شیرمیخورد بعدا شب موقه خواب میخورد تا 6 صبح اما بزرگ تر شد تاصب الکی شیرمیخورد 16ماهگی ازشیرگرفتمش 

باز هرکی شیرخودش میده راحت تره

بنده خداهایی ک شیرخشک میدن خیلی سحته کارشون 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
بچه ها من هیچ وقت تو نی نی سایت نفهمیدم چرا رفتار و عکس العمل آدمها اینطوریه . یعنی سر هیچ چیزی ( دق ...

اصرار به اینکه من عاقل و باسوادم شما نفهمید و بیسواد

من مادر خوبم شما مادر اخ و بد

خون هر انسانی رو بجوش میاره

و بالطبع بعضی انسان ها نمیتونن بی تفاوت رد بشن

این طبیعیه

من ادعای عقلانیت نکردم. گفتم اون خانم خیلی عاقلانه نوشتن. پزشک‌ها هم نظرات‌شون یکی نیست. شما اگر دوس ...

نه افراط نه تفریط 😏 من همون اندازه که تو قرآنم اومده میدم توام ببین کانادایی چی میگن اونو بکن موفق باشی

منم هم سن پسرم خیلیا رو دیدم که مادرش میگفت ۱۱ شب شیر میدم میخوابه تا ۸ صبح خداشاهده میگفت به زور ب ...

حالا که یه بچه آروم و خوش قلق داره چرا آرزو میکنی خدا بهش بچه بدقلق بده؟ایشونم نظرشو میگه.دختر منم شب ساعت ۱۱ شیر میخوره ۶ صبح بیدار میشه دوباره شیر میخواد. قبلا مثل ساعت هر دوساعت بیدار میشد کم کم  زمانش بیشتر شد

منم میخوام تو تخت خودش بخوابونم چون شبا بیدار نمیشه

منم هر یه ساعت ناخودآگاه بیدار میشم ببینم جاش خوبه روشو میکشم یکم تکون بخوره میفهمم آره خیلی شده نصف ...

منم همینطور حساسم 

الان ک دخترم 10 سالشه هم میگم آب خواستی مامان صدا کن خواب آلو نرو تو آشپزخونه 

کارم درست نیس قبول دارم اما خوب حاضرم واسه راحتی بچه همه کار انجام بدم 

باباش ازمن بدتره تا ی صدامیاد میگه روش بازمیمونه سرمامیخوره 

واقعا نگران زایمانم هستم ک دوباره باید ازاول این استرس هاروتجربه کنم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
منم هر یه ساعت ناخودآگاه بیدار میشم ببینم جاش خوبه روشو میکشم یکم تکون بخوره میفهمم آره خیلی شده نصف ...

ما هر ساعت می‌ریم به بچه سر می‌زنیم و در اتاق‌‌اش کاملاً بازه

مواقعی هم که مریض باشه یا واکسن زده باشه تو اتاق‌اش می‌خوابیم چون فقط تخت خودش رو دوست داره نمی‌آد تو اتاق ما بخوابه

چراغ خواب براش روشن می‌ذاشتم می‌دیدم نق‌نق می‌کنه وقتی خاموشه آروم می‌شه. تاریکی شب رو دوست داره حتی راحت می‌شینه تو اتاقی که چراغ توش روشن نشده بازی می‌کنه مواقع تاریکی عصر من تا می‌بینم چراغ روشن می‌کنم که جلوش رو ببینه و نخوره به در و دیوار

چه کارش کنم بچه‌ام این‌جوریه 

بنده بعضی از حرف‌های دکتر رو که متوجه می‌شم به سبک زندگی خودم و بچه‌ام نمی‌سازه رو کار ندارم و این‌ق ...

حرفای بقیه رو نمیخونم یعنی دوتا درمیون میخونم

متوجه سیل اه و اشک نشدم

نگران نباش اونا هم ان شاالله یه بچه گیرشون میاد که خودش شیر شبشو ول میکنه میفهمن این یه مسئله کاملا شخصی مربوط به خود بچست

نه من و شما میتونیم قطره ای شیر و غذا کم تر به بچه بدیم نه بیشتر

هرکسی تفکری جز این داره از نظر من در جهل اشکار هست

خوردن و دفع حاجت بچه به عنوان یه انسان فقط و فقط به دست خودش هست

2706